Modemime gelen interneti alamıyorum

captainsuperboy

Femtopat
TurkNet abonesiyim modemime gelen internet doğru ancak ben o hızı alamıyorum. Az önce Türk Telekom çalışanları geldi farklı modemle denedik port değiştirdik düzelmedi. 1 yıldır kullanıyorum 100Mbps şeklinde ama dün aniden düşme oldu nedenini anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• fffffff.PNG
    fffffff.PNG
    41,6 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısıf.PNG
    Ekran Alıntısıf.PNG
    10 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Alıntısıff.PNG
    Ekran Alıntısıff.PNG
    44,1 KB · Görüntüleme: 32
TurkNet abonesiyim modemime gelen internet doğru ancak ben o hızı alamıyorum. Az önce Türk Telekom çalışanları geldi farklı modemle denedik port değiştirdik düzelmedi. 1 yıldır kullanıyorum 100Mbps şeklinde ama dün aniden düşme oldu nedenini anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Kontrol ettiğimde modem 99 Mbps' de buluşuyor ama kablolu olarak hız testi yaparak kontrol etme şansınız var mı?
Test kablolu yapıldı, ekiplerle direkt porta bağlayarak da denedik 2 farklı modemi aynı sonuç çıkıyor merkez sunucuları da aradık ama bir çözüm bulamadık. Porttan direkt modeme bağladığımızda da sonuç böyle yani.

Test kablolu yapıldı, ekiplerle direkt porta bağlayarak da denedik 2 farklı modemi aynı sonuç çıkıyor merkez sunucuları da aradık ama bir çözüm bulamadık. Porttan direkt modeme bağladığımızda da sonuç böyle yani.
Hız profilinizi tekrar kontrol ederek uzmanımız size dönüş sağlayacak. Güncel hız testi sonucunu kaydınıza ekler misiniz? Bende net uzmanımıza bilgi veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı