Çözüldü Modemin şifresini değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nihatPEEP

Decapat
Öncelikle herkese merhabalar, alt komşularım yüzünden oyun indireceğim zaman modemimin şifresini değiştirirdim ama son 2 haftadır ne modem şifresini ne de bağlantımın adını değiştirebiliyorum. bunun nedeni nedir acaba?
Arayüze girerken hiçbir sıkıntı yok, şifreyi, ismi, kaç kişinin bağlanabileceğini ayarlıyorum, onaylaya basıyorum, arayüzde oluyor ancak ne şifre değişiyor ne de isim.

Çözüm
Ayarların degişmedigini dusunuyorsanız modemi resetleyip fabrika ayarlarına dönderdikten sonra deneyin. Fabrika cikisli sifre kutunun altinda yaziyordur zaten.

Hemen deniyorum.
Ayarların degişmedigini dusunuyorsanız modemi resetleyip fabrika ayarlarına dönderdikten sonra deneyin. Fabrika cikisli sifre kutunun altinda yaziyordur zaten.
Teşekkür ederim reset atınca düzelti.

Hemen deniyorum.
Teşekkür ederim reset atınca düzelti.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı