Modemin uzak olduğu yerde internete nasıl bağlanılır?

FurkanBitim

Centipat
Daha fazla  
1 hafta içerisinde yeni sistemim gelecek ve anakartında Wi-Fi özelliği yok. Odam aşağı katta ve Wi-Fi yukarı katta. Wi-Fi'yi herhangi bir şekilde aşağıya alamam aynı şekilde Ethernet kablosunu da aşağıya getiremem. Bu şekilde internete nasıl bağlanabilirim? İnternet dağıtıcılarında Ethernet kablosu bulunur mu?

Wifi adaptor alabilirsin.

1 hafta içerisinde yeni sistemim gelecek ve anakartında Wi-Fi özelliği yok. Odam aşağı katta ve Wi-Fi yukarı katta. Wi-Fi'yi herhangi bir şekilde aşağıya alamam aynı şekilde Ethernet kablosunu da aşağıya getiremem. Bu şekilde internete nasıl bağlanabilirim? İnternet dağıtıcılarında Ethernet kablosu bulunur mu?

Wi-Fi dongle alabilirsin ama uzaksa o az çeker o yüzden Wi-Fi dongle ile sinyal güçlendirici alabilirsin ben kullanıyorum gayet iyi çekiyor istersen link atayım.

Wi-Fi dongle alabilirsin ama uzaksa o az çeker o yüzden Wi-Fi dongle ile sinyal güçlendirici alabilirsin ben kullanıyorum gayet iyi çekiyor istersen link atayım.

Link atabilir misin?

Hocam bu kesin çözüm müdür hızlı mıdır ayrıca daha ucuzunu bulabilir miyim?

Link atabilir misin?

Bu tip cihazlarda verim istiyorsanız iyisini almanız gerekir. Şu anlık çözüm bu görünüyor. Sadece wifi adaptör kullanmak istiyorsanız da denemeniz gerekir. Performansına göre karar verirsiniz. Onun harici elektrik hattı üzerinden çalışan dağıtıcılarda(powerline adaptör diye geçer) olabilir. Dezavantajı daha pahalıdır.

PowerLine kit.

Link atabilir misin?

334 TL olan sinyal güçlendirici onu aldığın zaman bilgisayarın oldugu odadaki bir prize takarsan daha iyi olur.

Geri
Yukarı