Modemler zararlı mıdır?

İnternette biraz gezindim ama pek bir şey bulamadım. Biri başka bir şey söylüyor, diğeri bambaşka bir şey. Bir de size danışmak istedim. Sizce gerçekten kablosuz bağlantının zararları var mıdır? Kanser yapar mı? Uykusuzluk veya doğurganlığı azaltıyor bilgileri doğru mudur? Modem bizden ne kadar uzakta durmalıdır sizce?

Zararı illaki vardır ama zaten neredeyse her kullandığımız cihazdan radyasyon alıyoruz zaten. Yine de içiniz rahat olacaksa modemi yattığınız veya çok kullandığınız bir bölgeden biraz uzağa koyun.

10 santim yakınımda olsa modemle öpüşeceğiz resmen çok yakınımda maalesef.

10 santim yakınımda olsa modemle öpüşeceğiz resmen çok yakınımda maalesef.

Gece yatarken kapatın eğer gece Wi-Fi ile interneti kullanan olmuyorsa. Ya da biraz daha uzağa koymaya çalışın, benim modem de o kadar yakında olsa bana da psikolojik olarak kötü olurdu.

Evet bir ara radyasyon yayıyor diyorlardı.
Yıllardır modemle birlikte yaşıyorum evde, bazen kafam iyi oluyor sanırım modemle alakalı bir durum bu.
Hayatımdan da çıkaramıyorum münafığı ne yaparsın işte😃

Bende de uykusuzluk problemleri oldu bu illetten sonra, inanmazsın ama sonraki gün erken uyumak için gece hiç uyumadım, sonraki günün gecesi saat bir oldu, iki oldu, üç oldu gözler faltaşı. Sabahları erken uyanmam gerekiyor üstüne. Değil viski tüm İskoçya'yı içsem bu kadar sersemletmez.

Geri
Yukarı