Moderasyon ekibine teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet,
Bir boşluk verdik diye uzaklaştırma veren, kendileri hatalı mesaj yazsa bile uyarı/ceza almayıp diğer üyeler aynı hatayı yapınca uzaklaştırma veren koca yürekli ekibe sonlu teşekkürler.
Moderatörler gereksiz yere boş boşuna o kadar ceza vermiyor.
Ben 2-3 saat gibi bir sürelik ceza almıştım boşuna o kadar. Ve bitmesi gerekenden önce bitti sanırım rapor gönderince açtılar yasağı.

Moderatörler gereksiz yere boş boşuna o kadar ceza vermiyor.
Ben 2-3 saat gibi bir sürelik ceza almıştım boşuna o kadar. Ve bitmesi gerekenden önce bitti sanırım rapor gönderince açtılar yasağı.
Soru işaretinden önce boşluk verdim diye uzaklaştırma aldım. :)
"Nasılsın ?" Şekil A.
(İnşallah bu örneği verdim diye yine almam.)

Moderasyon ekibine teşekkürü bir borç biliriz Allah başımızdan eksik etmesin.

Evet,
Bir boşluk verdik diye uzaklaştırma veren, kendileri hatalı mesaj yazsa bile uyarı/ceza almayıp diğer üyeler aynı hatayı yapınca uzaklaştırma veren koca yürekli ekibe sonlu teşekkürler.
Yaptığımız yazım yanlışlarını çoğu zaman düzeltiyorlar.

hoş şeyler.png

Bu iki kez başıma geldi, diğerinde farklı bir kelime grubuydu. Bunlardan dolayı uyarı alsaydım canım sıkılırdı açıkçası. Bilmiyorum her mod öyle mi ama böyle yapan modlara teşekkürler. :)

Soru işareti istisna, uyarı almamış olmanız lazım.
Şu anda verilen uzaklaştırmayı görüntüleyebiliyorum. Noktalama işaretlerine uymamaktan olarak not düşülmüş. Ancak ilk etapta gelen uyarı gibi nerede nasıl hata yaptığımı göstermediği için kanıtlayamıyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı