Moderasyon Ekibi'nin kaba üslubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba, dün @RPM adlı arkadaşımızın açtığı bir PSU inceleme konusunun hiç mesaj yazılmadan kilitlendiğini gördüm. Kilitlenmesi için görünen bir neden olmadığından yanlışlıkla kilitlenmiş olabileceğini düşündüm ve rapor sistemini kullanarak durumun nedenini "konu neden kilitlenmiş?" cümlesi ile sordum. Ardından @Moderasyon Ekibi şu şekilde bir geri dönüş yaptı:

MEkibi_RYanıtı_1.jpg

Bu kadar sert bir şekilde geri dönüş yapılması garibime gitti açıkçası, zira gayet kibar bir şekilde makul bir soru sormuşken bunun gibi bir yanıtla karşılaşmayı beklemiyordum. Duruma kısa bir açıklama ile cevap verilmesi bun cevabı yazmaktansa daha mantıklı olurdu. Forum platformları kullanıcıları tarafından beslenir ve yönetim ekibin kullanıcılara saygısızca davranması pek hoş bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
"konu neden kilitlenmiş?"
"Konu neden kilitli?" daha az kibar, şeklinde sormuşsunuz. Öncelikle buraya değinmek istedim, konuya gelirsek herhangi bir moderatör böyle cevaplar vermemeli. Cevap veren moderatörü ise üstteki görseldeki gibi cevap vermemesi yönünde bilgilendirdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı