Moderatör Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Recep Baltaş bir hafta çok uzun olmuş ama. Bu saatten sonra daha da başvuru gelmez zaten. Zaten bu şartlara uyan belli kişiler var onların da isteyenleri başvurdu. Diğerlerinin başvurmayacağını biliyorum.
Bence moderatör olmayı hak eden sayılı kişilerden biri @Nazım Paşa Eğer ilgilenebilecekse bence bu iş için biçilmiş kaftan. Şahsen bana moderatörlük teklifi yapıldığında ilgilenemeyeceğim için reddetmiştim. Ama ''Paşamın'' işini hakkıyla yapabileceğini düşünüyorum (y)

@Arthur61 Hakikaten Türkçen kötüymüş.:D
Yazdığım her yazı için uyarı cezası alıyorum, gerisini sen düşün.

Bazen aklımdakileri unutmamak için hızlıca yazıyorum ve sesli, sessiz, noktalama işaretlerine falan dikkat etmiyorum. Aslında bizi bu hale getiren bu sanal ortam .

Zaten anaokul terkim çok fazla bişey beklememek gerek, ama iyi moderatörlük yaparım :D

@MF @NookumPie'yı moderatör olarak almışsınız, sanırım eskilerden. Kendisine hayırlı olsun da o zaman bizim yaptığımız başvurularla moderatör almayacak mısınız?:kararsız:

Başvurular arasından @NookumPie ve @Bayram Şenakar, Süper Moderatör olarak moderasyon ekibimize katılmıştır. Başvuruda bulunan diğer kullanıcılar bu hafta içerisinde geri dönüş alacaktır.

Güncelleme: Başvurular devam etmektedir. Dileyen arkadaşlar başvuru yapabilir.

Valla biraz zor, benim sadece Türkçe kuralları ile ilgili 15'e yakın cezam var. Umarım doğru adamı bulursunuz. :)
Ne yazık ki aynı sorundan muzdaribiz. Ben de şu ekleri yazamıyorum nedense. Şimdiden 2 tane cezam var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı