Moderatör Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uyarı alma rekoru kim de acaba? Benim 79 olmuş.
100
hqdefault.jpg

Ben başvurdum. PS ve Xbox kategorilerine. Ama ceza sayım "a little bit" fazla olduğum için kabul edilmedim :) Cevap dahi vermediler.
Düzenleme: Cezalar hariç tüm kriterlere uyuyorum ama şu ceza meselesi yüzünden ben de fail :D

Aynı cezadan 5 kere almayan varsa kutlarım. Sadece yazım yanlışından habire ceza geliyor.

Şu milletin yaptığı yanlışlardan yediğim 12-13 yazım yanlışı olan alıntı olmasa belki de olabilirdim. O ceza kalkmalı.

Merhaba,

Technopat Sosyal sizlerin de desteği ile büyümeye devam ediyor. Tabii bu büyüyen yapıda düzeni sağlamak, mümkün olduğunca daha çok kişinin sorusunu cevaplamak ve problemlerini çözmek istiyoruz. Bu bağlamda yeni görevli arkadaşlar arıyoruz.

Eğer Sosyal'e vakit ayırabileceğinizi düşünüyorsanız ve aşağıdaki gereksinimleri karşılıyorsanız başvuru yapabilirsiniz:
  • Sosyal'deki herhangi bir başlığa hakim
  • Türkçe yazım kuralları ve Sosyal kurallarına hakim
  • En az 18 yaşında
  • Sosyal'e her gün, düzenli vakit ayırabilme
  • En az 3 ay önce üye olmuş
  • En az 1000 gönderi ile Sosyal'e katkıda bulunmuş
  • Aynı sebepten alınmış ondan fazla cezası yok
  • Çoklu Üyelik nedeniyle alınmış cezası yok
Başvurularınızı "Moderatör Başvurusu" başlığı ile [email protected] adresine yapabilirsiniz.

Başvuruda kullanıcı adınızı veya hesabınıza kayıtlı mail adresini mutlaka belirtiniz.

Sevgiler
Lütfen alım yaparken çok seçici olun zira mevcut moderatörleriniz içinde çocuk ruhlu, alıngan, olgunlaşmamış ve işini düzgün yapmayanlar var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı