Moderatör olmanın en kötü yanını açıklıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Raporlamak iyi ya 😃 Sadece bir geri dönüş almak fena olmazdı. Acaba kaç kişiyi raporladığım görünüyor mu sistemde? @Tim

Ben Berkehan'dan sonra küfreden birini görmedim.
Hocam göze görünmeyen çok küfürle karşılaşılıyor. "Liseli Olmak" sebebiyle 1 yıl uyarı verdiğim arkadaş vardı. Onu unutamıyorum üstünden yıllar geçse de. :D

Cyberpunk 2077 çıktığında oyunu Sosyal’de bitireceğimi düşünmüştüm bir an. Oyun çıkar çıkmaz sonlarından birini yazmışlardı. Neyse ki bitirdim oyunu da risk kalmadı.
Ben maalesef 'Görev gereğidir' diyerek sabredemeyeceğimden, birkaç güne tamamen bırakırdım sanırım. :)

Binbir türlü insan var ve hepsiyle ayrı ayrı ilgilenmek, koskoca platformun bir yanından tutup, muntazam şekilde tertibi sağlamaya çalışmak sanırım bana çok da çekilecek işmiş gibi gelmiyor.

Hocam göze görünmeyen çok küfürle karşılaşılıyor. "liseli olmak" sebebiyle 1 yıl uyarı verdiğim arkadaş vardı. Onu unutamıyorum üstünden yıllar geçse de. :D

Hocam sırf merakimdan soruyorum küfür kategorisine tam olarak neler giriyor?

Hocam göze görünmeyen çok küfürle karşılaşılıyor. "Liseli Olmak" sebebiyle 1 yıl uyarı verdiğim arkadaş vardı. Onu unutamıyorum üstünden yıllar geçse de. :D
Milli ve manevi değerlere ana bacı söven bir herif vardı 1923 sene vermiştim, ne oldu bilmiyorum en son. Sınırsız gidiyor zaten 100'den sonrası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı