Moderatörler hariç en fazla mesajı olan üyelere sorular

BERWAR'ın olayı tam ibretlik 100 mesajla mod olmaya çalışanlar için :D Bizim tayfaya denk gelirdi herhalde gözden kaçmasaydı.
Hiç sorma ya.😂😂 5 yıl bekledim inanmak zor.

O listede kimin moderatör olup olmadığını nereden anladınız? 😏

Şaka bir yana, yakında "Moderatörler hariç en fazla çözümü olan üyelere sorular" adı altında bir konu açılırsa hiç şaşırmayacağım. Hem de hiç...

Etiketlenen 10 kişi var, en az 5 tanesinin moderatörlük tecrübesi olan kişilerden olması dışında güzel konu.

@Jira sakıncası yoksa 3 ay yediğin banın başlığını öğrenebilir miyiz? Zamanında beraber yediğimiz 1 aylık bandan fazlasını bilmiyordum sende.

Şaka bir yana, yakında "Moderatörler hariç en fazla çözümü olan üyelere sorular" adı altında bir konu açılırsa hiç şaşırmayacağım. Hem de hiç...
Hemen açıyorum.

Saboteur'un dediği gibi, Asım Demir, Jira "Süper Moderatör"dü. Murat5038 de yetkiliydi ama yönetim tarafından görevi sonlandırılmış. Öte yandan THE_MILLER isimli moderatör de vardı. Görevden alınmasa belki en çok mesajlı üyelerden biri olurdu.
Öte yandan Saboteur'un çift hesap kullanmasına şaşırdım. Moderatör olduğunu hatırlamıyorum. Moderatör olduğu zaman Attack Troll veya Saboteur dışında bir isim kullanıyorsa ondan hatırlayamamış olabilirim.

Ben hatırlıyorum çünkü forumu yeni bulmadım. Çok geç kayıt oldum.

Geri
Yukarı