Moderatörlüğün hayırlı olsun akiyorm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günde 100 üzerinde konu açılıyordur kim bilir şu karantina günlerinde.
Ne yüzü ne beş yüzü :) 100 konu neredeyse 1,5 saatte gelen konu sayısı :) Yoğunluk olan saatlerde bu rakam daha fazla.

@akiyorm Bu arada hayırlı olsun. Allah utandırmasın.
Nasıl moderatör olunuyor acaba?
Ya bir gün aniden PM kutunuzda kırmızı bir şey beliriyor veya başvuruyorsunuz ona göre kontrol ediliyorsunuz.

Ne yüzü ne beş yüzü :) 100 konu neredeyse 1, 5 saatte gelen konu sayısı :) yoğunluk olan saatlerde bu rakam daha fazla.

@akiyorm bu arada hayırlı olsun. Allah utandırmasın.
Ya bir gün aniden PM kutunuzda kırmızı bir şey beliriyor veya başvuruyorsunuz ona göre kontrol ediliyorsunuz.

Peki şansımızı nasıl yükseltebiliriz?

Peki şansımızı nasıl yükseltebiliriz?
Yeteri kadar özverili, belli bir kategoride bilginiz varsa ve yardım etmeye çalışan biriyseniz zaten yönetim sizi bulur merak etmeyin.

Ama çok büyük bir sorumluluğun da başladığınız anda sırtınıza yüklendiğinin farkına varacaksınız.

Yeteri kadar özverili, belli bir kategoride bilginiz varsa ve yardım etmeye çalışan biriyseniz zaten yönetim sizi bulur merak etmeyin.

Ama çok büyük bir sorumluluğun da başladığınız anda sırtınıza yüklendiğinin farkına varacaksınız.

Anladım teşekkürler.

@enes.wtp @akiyorm Hocam ikinize de hayırlı olsun modluğunuz. Bir konuda isminizi gördüğümde mutlu olduğum insanlardansınız.
Gamepower, Frisby güç kaynaklarını övenleri benim yerime de zevkle banlayın. 😁

Ben de iki gün önce başvurdum bakalım nolacak. He hoş mod seçilmemem forumu bırakacağım manasına gelmez. Yine günde 2-3 saat burada olacağım. 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı