Modern dilencilik

GrkmReyiz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son zamanlarda canımı sıkan bir olay var. Instadgram veya YouTube fark etmez. 2 tip modern dilencilik var.

1.

Yorumlara bakınca örnek olarak bir arkadaş 1650 ile i3-9100F işlemci uyumlu mu diye bir soru sordu diyelim. Ve bir kişi yorum yapmış. Ama bakın bakalım kim. YouTube yeni başladım abone olun yazan bir yorum.

Bunlar engellenebilir ama kanal sahipleri de pek umursamıyor. Ama bu her kanalda yok.

2.

Bu genelde instadgram da var. Mesela büyük oyuncu ekipmanı üreten firmalar. Yeni bir ürün tanıtıyorlar. Bu normal bir şey değil mi? Evet normal. Ama yorumlara bakınca ilk gördüğümüz şey bana hediye edin yazan bir yorum. Ve bu canımı sıkmaya başladı.

Evet ürünler pahalı olabilir. Ama bedava almak nereden çıktı? Büyük yayıncılara veriyorlar ama onlar reklam amaçlı. O yayıncının takipçileri de alsın diye yapılıyor. Bedava gönderirken zaten daha fazlasını alıyorlar.

Arkadaşlar bunlar modern dilenciliktir. Kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu genelde instadgram da var. Mesela büyük oyuncu ekipmanı üreten firmalar. Yeni bir ürün tanıtıyorlar. Bu normal bir şey değil mi? Evet normal. Ama yorumlara bakınca ilk gördüğümüz şey bana hediye edin yazan bir yorum. Ve bu canımı sıkmaya başladı.
Şansını deniyor adam, ya tutarsa? 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Söylemek istediğim bir çok şey var ama beynimi bunlar için zorlamak istemiyorum. Gördükçe sinirim tepeme çıkıyor.

Geri
Yukarı