Modern FPS silah oyunu önerisi

Cheasy60pe

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx580 2048sp 8gb
12gb vram
i3-4130
240gb ssd
1tb hdd
Meslek
Öğrenci
Modern bir FPS silah oyununa ihtiyacım var. Silah çeşitliliğinin çok olduğu ve silahlara ekipman takıp çıkarmanın önemli olduğu güzel bir FPS oyun arıyorum. Hikaye önemli değil sadece Online olmasın yeter. (internet bağlantısı sorun değil Online FPS oyunlarında bazı insanlar gerçekten katlanılmaz oluyor) çok uçuk kaçık bir oyun da istemiyorum. Simülasyonu havası veren bir şey de olabilir ,gerçek hayattaki silahları kullanalım falan.

Modern bir FPS silah oyununa ihtiyacım var. Silah çeşitliliğinin çok olduğu ve silahlara ekipman takıp çıkarmanın önemli olduğu güzel bir FPS oyun arıyorum. Hikaye önemli değil sadece Online olmasın yeter. (internet bağlantısı sorun değil Online FPS oyunlarında bazı insanlar gerçekten katlanılmaz oluyor) çok uçuk kaçık bir oyun da istemiyorum. Simülasyonu havası veren bir şey de olabilir ,gerçek hayattaki silahları kullanalım falan.
Call of duty serisine bakabilirsin. Modern Warfare eski gelmez diye düşünüyorum.

Modern bir FPS silah oyununa ihtiyacım var. Silah çeşitliliğinin çok olduğu ve silahlara ekipman takıp çıkarmanın önemli olduğu güzel bir FPS oyun arıyorum. Hikaye önemli değil sadece Online olmasın yeter. (internet bağlantısı sorun değil Online FPS oyunlarında bazı insanlar gerçekten katlanılmaz oluyor) çok uçuk kaçık bir oyun da istemiyorum. Simülasyonu havası veren bir şey de olabilir, gerçek hayattaki silahları kullanalım falan.

CoD blacks ops 1/2 de olabilir.

SCP: 5K

•Call of Duty:Modern Warfare Serisi (OG)
(Modern Warfare 1 ve 2’nin Remastered versiyonu var.)
•Call of Duty:Black Ops Serisi (World at War-Black Ops 1-2)
•Call of Duty:Ghosts
•Call of Duty:Advanced Warfare
•Call of Duty:Modern Warfare Serisi (2019-2022)
•Ready or Not
•Battlefield 3
•Battlefield 4
•Battlefield Hardline
•Crysis Serisi
•Medal of Honor 2010
•Medal of Honor:Warfighter
•Escape from Tarkov
•Insurgency:Sandstorm

Tavsiyeleriniz için teşekkürler sonunda oynayacak bir şeyler olacak 🤠

Black Ops 2 ve Advanced Warfare'da ekipman dizebiliyordun hatırladığım kadarıyla.

Bakarım ekipman önemli bir şey gerçekten oynamayı çok zevkli yapıyor.

Geri
Yukarı