Modern FPS silah oyunu önerisi

Insurgency Sandstorm'a bakabilirsin Online oyundur ama takımınla beraber botlara karşıda oynayabilirsin. Silah ve eklenti çeşitliliği bol, ek olarak oyun içinden ISMC modunu kurarak silah ve eklenti çeşitliliğini 2 katına çıkartabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Insurgency Sandstorm'a bakabilirsin Online oyundur ama takımınla beraber botlara karşıda oynayabilirsin. Silah ve eklenti çeşitliliği bol, ek olarak oyun içinden ısmc modunu kurarak silah ve eklenti çeşitliliğini 2 katına çıkartabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel oyuna benziyor.

Modern bir FPS silah oyununa ihtiyacım var. Silah çeşitliliğinin çok olduğu ve silahlara ekipman takıp çıkarmanın önemli olduğu güzel bir FPS oyun arıyorum. Hikaye önemli değil sadece Online olmasın yeter. (internet bağlantısı sorun değil Online FPS oyunlarında bazı insanlar gerçekten katlanılmaz oluyor) çok uçuk kaçık bir oyun da istemiyorum. Simülasyonu havası veren bir şey de olabilir ,gerçek hayattaki silahları kullanalım falan.
Arma 3 diyebilirim ilk akla gelenlerden. Arma 3'te bir sürü single-player senaryosu var internette ve Steam atölyede. Ayrıca Arma 3 herhalde silah çeşitliliği bakımından piyasadaki en geniş oyundur mod desteği sayesinde...

Insurgency var alternatif olarak. Oldukça güzel bir seridir. CoD ve BF gibi serilerden farklı olarak daha gerçekçi bir havası vardır.

Online olmasın demişsiniz ama online'dan kastınız takım oyunu ise (CS:GO, Valorant vs gibi) katılıyorum, çekilmez oluyorlar.

O yüzden ben size Escape From Tarkov önereyim. Silah modlamanın doruk noktasıdır herhalde. Bir göz atın. Oyun direkt online, MMOFPS-Looter Shooter olarak geçiyo. Takım zorunluluğu diye bir şey yok. Kimseyle muhatap olmak gibi bir derdiniz de yok. 5000 saate yakın oynayan birisi olarak, tek oynamak çok daha eğlenceli diyebilirim.

Geri
Yukarı