Modern Setup Host %100 Disk Kullanımı

KYKPAT

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar, şu an sürüm 1809 güncellemesi yapıyorum. Aşırı derecede uzun sürdü hala %50'de ve disk kullanımı %100 oldu. Acaba bir sorun olur mu? Bu kadar uzun sürmesi disk kullanımı %100 olması normal mi? Hayır işlerimi de yapamıyorum takılmalar başladı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modern Setup Host, sistem güncellemeleri ve hata düzeltme gibi işlemler sırasında çalışır. 1809 gibi güncelleme paketleri büyüktür ve içerisinde birçok ufak paket bulundurur. Kurulumu için birden fazla kez indirme - kurulum ve yeniden başlatma gerekebilir. Uzun sürmesi bu bağlamda anormal bir durum değil. Bilgisayarınızı açık bırakıp arka planda işleri halletmesini sağlayabilirsiniz, aktif olarak kullanıyorsanız arka planda halledecektir zaten bir süre sonra; bu esnada işlerinizi biraz yavaşlatacak - aksatacak olsa da.

Özellikle güncel paketleri barındırmayan ISO dosyaları ile yapılan kurulumlarda sistemin indirme ve yüklemeleri tamamlaması biraz zaman alıyor; ilk günler biraz sancılı geçebiliyor.
SSD sahibi kullanıcılar bu durumdan en minimize edilmiş oranda etkileniyor; bu da bir gerçek.

Modern setup host, sistem güncellemeleri ve hata düzeltme gibi işlemler sırasında çalışır. 1809 gibi güncelleme paketleri büyüktür ve içerisinde birçok ufak paket bulundurur. Kurulumu için birden fazla kez indirme - kurulum ve yeniden başlatma gerekebilir. Uzun sürmesi bu bağlamda anormal bir durum değil. Bilgisayarınızı açık bırakıp arka planda işleri halletmesini sağlayabilirsiniz, aktif olarak kullanıyorsanız arka planda halledecektir zaten bir süre sonra; bu esnada işlerinizi biraz yavaşlatacak - aksatacak olsa da.

Özellikle güncel paketleri barındırmayan ISO dosyaları ile yapılan kurulumlarda sistemin indirme ve yüklemeleri tamamlaması biraz zaman alıyor; ilk günler biraz sancılı geçebiliyor.
SSD sahibi kullanıcılar bu durumdan en minimize edilmiş oranda etkileniyor; bu da bir gerçek.

Bende bir tane HDD vardı o bozuldu bozulunca çalışmaya başladı söktüm HDD'yi daha da çalışmaya devam ediyor ve bayağı yavaşladı PC ne yapmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı