Modern Warfare 2 hakkında düşüncelerim

Bloodlinee

Hectopat
https://store.steampowered.com/app/1962660/Call_of_Duty_Modern_Warfare_II/ yeni Modern Warfare 2 hakkında konuşuyorum. Eskisinin yerini alamaz zaten. Hikayeden bir şey beklemeyin. CoD oyunu diye girdim, sıkıcı gizlilik oyunu olmuş. Hitman oynayın daha iyi. Çok nadir aksiyon var. Modern Warfare 2019 net bu oyundan daha iyi.

Gelelim en berbat Online kısmına. Oyunu 60 saat oynadım ve şunu söyleyebilirim, berbat. Sürekli aynı olaylar. Bir mod üzerine 50 aynı tipte oynanış bölümleri var. Oyunda hile var bu arada, haberiniz olsun ve en berbat kısmı ise aım assıst. Bu lanet şeyi konsolda oynayanlar için lafım yok ama PC'de oynayıp yine gamepad ile oynayan kolsuz dolu ne kadar iyi fare ve klavye kullansanız da tepki veremiyorsunuz. Çapraz oyun sistemine karşıyım. Ben 700 saat Battlefield 5 ve bin saate yakın Battlefield 1 oynayan birisiyim, gerçekten bu oyunda 30 saat sonra sıkıldığımı hissetim. Parasını zaten hak etmiyor. 200 TL ederi anca var. Neyse, kısaca söyleceğim şey: Değmez.

Yeni oyunundan da pek bir şey beklemiyorum, yine aynı olay. Ubisoft bunların yanında adam kalır.

Son düzenleyen: Moderatör:
COD sadece vuruş hissidir. Hikaye moduna yorum yapmıyorum. O kadar multiplayer oynadım hikayesine girmedim bile cacık olacağını bildiğim için. Multiplayer kısmı dediğim gibi sadece vuruş hissi. Ancak öldüğünüzde çıkan saçma sapan metalik bir ses var bu oyunda ve sizi tilt etmek için yapılmış gibi. Arkadaşlarla gireyim dersin arkadaşlarınızla konuşmadan oynadığınızı farkedersiniz. Tek başına oynamak için ideal ancak arkadaş ile oynamak isterseniz Battlefield 2042 gelin. Şu an oyun çok iyi durumda.

COD sadece vuruş hissidir. Hikaye moduna yorum yapmıyorum. O kadar multiplayer oynadım hikayesine girmedim bile cacık olacağını bildiğim için. Multiplayer kısmı dediğim gibi sadece vuruş hissi. Ancak öldüğünüzde çıkan saçma sapan metalik bir ses var bu oyunda ve sizi tilt etmek için yapılmış gibi. Arkadaşlarla gireyim dersin arkadaşlarınızla konuşmadan oynadığınızı farkedersiniz. Tek başına oynamak için ideal ancak arkadaş ile oynamak isterseniz Battlefield 2042 gelin. Şu an oyun çok iyi durumda.
Battlefield 2042 sistemim kaldırmıyor maalesef. Rx 570 var.

Ben Campaign'i beğendim açıkçası sıkıcı değildi. Eski MW2 tadı tabi yok ama yine de görevler zevkliydi. Şu Sniper görevi eskiyi anımsattı bir tık. Fiyatına değer mi tabi değmez özellikle sadece hikaye modu oynamak için alınacaksa asla değmez.

Her şeyin ilki ve orijinalini güzeldir. Eskisini yenileyeceklerine sıfırdan oyun çıkarsınlar. İlla seri şeklinde olmasına gerek yok. 3 yılda bir çıksın tam çıksın.

Her şeyin ilki ve orijinalini güzeldir. Eskisini yenileyeceklerine sıfırdan oyun çıkarsınlar. İlla seri şeklinde olmasına gerek yok. 3 yılda bir çıksın tam çıksın.

Belki şu 3 senede 4 tane oyun falan çıkardılar Vanguard falan vardı 5 para etmez son çıkan oyunlardan bir tek CoD WW2'yi ve 2019 Modern Warfare oyununu beğendim.

Parayı da nereden kasacaklarını biliyorlar her Allah'ın günü boş boş karakterler getiriyorlar satın alınsın diye oyunu Fortnite gibi yaptılar.

CoD 2019 üzerine tanımam en iyisiydi. Öyle de hala. Ama maalesef her sene yeni bir oyun gelecek ısrarı nedeni ile çok çabuk geride kaldı.

MW3'e baktım biraz ama insanın satın almaya eli gitmiyor 2000 TL az değil. Hikaye modu için zaten bu para verilmez ama multiplayer olarak en iyisi CoD 2019'du.

CoD 2019 üzerine tanımam en iyisiydi. Öyle de hala. Ama maalesef her sene yeni bir oyun gelecek ısrarı nedeni ile çok çabuk geride kaldı.

MW3'e baktım biraz ama insanın satın almaya eli gitmiyor 2000 TL az değil. Hikaye modu için zaten bu para verilmez ama multiplayer olarak en iyisi CoD 2019'du.
CoD 2019 multiplayer içim pek fırsatım olmadı hikaye olarak net daha iyi.

Geri
Yukarı