Valorant'ın geleceği hakkında düşüncelerim

Ne demek CS:GO'dan ne farkı olacak CS:GO ile bu oyunu ayıran tek şeyler bunların olmaması mi yani?
Hayır tabii ki. Bir oyunda gördüklerinizi, her oyunda olmasını neden istiyorsunuz? Oyunun evresi bu şekilde. Farklılıklara çok kapalısınız. Sürekli aynı şeye alışmışsınız, her oyunda aynı şeyleri istiyorsunuz.

Map seçimi gelirse oyun berbat olur, herkes en sevdiği haritayı açar ve eşleşme süremiz uzar üstüne de bazı mapler boşta kalır. 20-30 saniye de eşleşiyorsak 3-5 dakikaya kadar uzayabilir.
Map seçimi değil de map banlama getirsinler öyle seçilsin mapler. Arka arkaya sevmediğim maplerde oynamak zorunda mıyım ben?

Hayır tabii ki. Bir oyunda gördüklerinizi, her oyunda olmasını neden istiyorsunuz? Oyunun evresi bu şekilde. Farklılıklara çok kapalısınız. Sürekli aynı şeye alışmışsınız, her oyunda aynı şeyleri istiyorsunuz.
Map banlama veya seçme ve geçmiş maçları izleme bu tarz oyunlarda olması gereken şeyler diye düşünüyorum. Bunların yeniliğe kapalı olmakla ne alakası var anlamadım.
İşte bu yüzden gelmiyor, oyuncular sadece sevdikleri maplere odaklanacak o da kesinlikle Bind veya Ascent olacaktır. Bu 2 map harici başka map oynanacağını sanmıyorum sistem gelirse.
Seçim gelmesin o zaman banlama gelsin mapleri takımlar banlayarak seçsin.

CSGO çok uğraşmış kısmına katılmıyorum. Benim 700 saatim var derecelide 1-2 kere hile gördüm sadece.
Hile sistemine deginmedim bu arada. Skinlerden bahsettim sadece. Hile sistemi konusunda Valorant daha iyi durumda şu an csye göre

map seçimi için yeterli map yok, 2 map daha geldikten sonra onu da getirecekler diye biliyorum. oyunun ömrü kısa filan olmaz bu arada oyuncu sayısı azalıyor diyenler olmuş neye dayanarak söylüyorlar bunu merak ediyorum. cs den daha fazla oynanıyor ve izleniyor şuan takip ettiğim kadarıyla. bence zevkli oyun eşleştirme sistemi de normal. ben gold 3'üm bazen diamond çerçeveli adamlar geliyor ama adam gold 2 ye düşmüş zaten oynarken neden düştüğünü anlıyorum. Toxic kitle konusunda haklısınız ama bu her oyunda var bence, cs yi rus veletlerinden ve hilelerden bıktığım için bırakmıştım.

Başka ne ile uğraşacak?
skin güncellemesine devam.

Bu yazdıklarım hakkında değişen bir şey var mı hiç bilmiyorum takip etmediğimden dolayı ama turnuva sisteminin kötülüğü de son zamanlarda gözüme çok fazla çarptığı için buraya eklemek istedim.

1657137557136.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı