Modifiyeli Windows 10'un güvenilir olduğu nasıl anlaşılır?

Ben modlu Windows 10 kullanıyorum. Performans artışı oldu. Oyunlarda donmalar oluyordu onlar geçti. Boşta RAM kullanımı 900MB cıvarında. Dediğiniz modlu Windows'u benim kullandığımdan sanırım. Tools uygulamasından market vb. gibi şeyleri indirebiliyorsunuz. Güvenlik kendinize kalmış. Windows'u bilmem ama. Telefondaki ROM yapanlar gibi düşünüyorum. Para verirseniz alır, vermezseniz de kullandırır. Daha bir sıkıntı çıkmadı.Eki Görüntüle 618457
(Driverlar ve önemli uygulamarı yükledikten sonra görüntü alındı)
Peki şu masaüstünüzde ki Ghost Toolbox falan kendisi mi yükleniyor otomatik? Ayrıca size göre güvenilir mi?

Peki o programın ne işe yaradığını da öğrenebilir miyim?
Windows'un stock uygulamaları ve diğer programlar var.
Adsız.png

Bende modlu windows kullanıyorum ghost windows sıkıntısı yok performans artışı kesinlikle oluyor.
Steam uplay epic kısaca günlük olarak kullanıyorum.

Bende modlu kullanıyorum ekstra hafifleştirilmiş sürüm gerçekten çok hızlı Pentium işlemcili bir bilgisayar olduğunu hissettirmiyor açılması 10 saniye sürmüyor. Tüm oyun platformları ve alışveriş platformlarınıda kullanıyorum henüz bir şey olmadı.

Bende modlu kullanıyorum ekstra hafifleştirilmiş sürüm gerçekten çok hızlı Pentium işlemcili bir bilgisayar olduğunu hissettirmiyor açılması 10 saniye sürmüyor. Tüm oyun platformları ve alışveriş platformlarınıda kullanıyorum henüz bir şey olmadı.
güncelleme alabiliyormusun ve linki verebilirmisin

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı