Modifiyeli Windows 10'un güvenilir olduğu nasıl anlaşılır?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben oyun performansı için Superlite gibi bir Windows 10 kurmak istiyorum fakat genelde kimse önermiyor içinde ne olduğu bilinmediği için. Asıl konuya geleyim: simdi ben bunun güvenli olduğunu nasıl anlarım? Yani virüs programi ile ISO'yu tarasam daha sonra Superlite'ı kurduktan sonra yine bir tam tarama yapsam ve virüs çıkmasa güvenlik açısından bir sorun oluşur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben oyun performansı için Superlite gibi bir Windows 10 kurmak istiyorum fakat genelde kimse önermiyor içinde ne olduğu bilinmediği için. Asıl konuya geleyim: simdi ben bunun güvenli olduğunu nasıl anlarım? Yani virüs programi ile ISO'yu tarasam daha sonra Superlite'ı kurduktan sonra yine bir tam tarama yapsam ve virüs çıkmasa güvenlik açısından bir sorun oluşur mu?
Modifiye eden kişi bunu saklayabilir,kesin emin olamazsın.

Her türlü modlamayı kendi riskinizde yapmalısınız. Babanız bile yapsa güvenli olup olmadığını bilemezsiniz.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakabilirsin ama bu kesin doğru olduğunu göstermeye de bilir.

Modlama ile en son 10 sene kadar önce ilgileniyordum. Zor bir şey değildi. Bir tool u var dı. Kolay yani araştırıp kendiniz yapın. Ama ben her zaman güncellikten yana olduğum için sıfırdan temiz Windows kurup kuracağım programların en son versiyonlarını indirip yüklerim. Ve bu yüzden de orjinal kullanmaktan yanayım.

Ben modlu Windows 10 kullanıyorum. Performans artışı oldu. Oyunlarda donmalar oluyordu onlar geçti. Boşta RAM kullanımı 900MB cıvarında. Dediğiniz modlu Windows'u benim kullandığımdan sanırım. Tools uygulamasından market vb. gibi şeyleri indirebiliyorsunuz. Güvenlik kendinize kalmış. Windows'u bilmem ama. Telefondaki ROM yapanlar gibi düşünüyorum. Para verirseniz alır, vermezseniz de kullandırır. Daha bir sıkıntı çıkmadı.
RAM.jpg

(Driverlar ve önemli uygulamarı yükledikten sonra görüntü alındı)

Ben modlu Windows 10 kullanıyorum. Performans artışı oldu. Oyunlarda donmalar oluyordu onlar geçti. Boşta RAM kullanımı 900MB cıvarında. Dediğiniz modlu Windows'u benim kullandığımdan sanırım. Tools uygulamasından market vb. gibi şeyleri indirebiliyorsunuz. Güvenlik kendinize kalmış. Windows'u bilmem ama. Telefondaki ROM yapanlar gibi düşünüyorum. Para verirseniz alır, vermezseniz de kullandırır. Daha bir sıkıntı çıkmadı.Eki Görüntüle 618457
(Driverlar ve önemli uygulamarı yükledikten sonra görüntü alındı)
Selamlar nasıl ulaşabilirim kullandığınız modlu Windows 10'a acaba?

Selamlar nasıl ulaşabilirim kullandığınız modlu Windows 10'a acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı