Modla oynamaya çalışınca minecraft crash veriyor

Selahattin GENÇ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, internetten bir mod paketi buldum ve açmaya çalıştım. Oyun açılıyor ama dünyaya girmeye çalıştığımda hata veriyor. Modların yarısını başka bir klasöre alıp açtım ve oyun sorunsuz açıldı. Sonra sorunlu modu bulmak için diğer klasöre attığım modlarla asıl klasörde kalanların yerini değiştirdim ve oyun yine sorunsuz açıldı. Daha sonra hepsini tekrar birleştirip açtım ve yine dünya açılmadan crash verdi. Aşağıya crash metnini bırakıyorum, yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• crash-2024-04-30_21.06.10-server.txt
    48,2 KB · Görüntüleme: 19
Mod paketinde hata vardır başka mod paketi deneyin.
arkadaşlarımla oynamak için kullanacağım bi paket önerebilir misiniz peki? serveri forge ile manuel açıyorum

Mod paketinin adı ne?
Minecraft'a verdiğiniz RAM miktarı nedir?
Better minecraft mod paketi versiyon 1.16.5 ve minecrafta 4 GB ram verdim. Bilgisayarımın totalde 16gb ram i bulunuyor serveri de ben açacağım için bi 6 da ona vereceğim

Arkadaşlarımla oynamak için kullanacağım bir paket önerebilir misiniz peki? Serveri Forge ile manuel açıyorum.

Better Minecraft mod paketi versiyon 1.16.5 ve Minecraft'ta 4 GB RAM verdim. Bilgisayarımın Total'de 16 GB RAM'i bulunuyor serveri de ben açacağım için bir 6 da ona vereceğim.

Server açmadan 8 GB verip dener misiniz?

Server açmadan 8 GB verip dener misiniz?
denedim yine olmadı

Modların listesini atar mısınız
attığım metin belgesinde hafif aşağı kaydırınca tüm modların adları yazıyor

RAM arttırıp dener misiniz?
Bu arada tekli oyuncuda açtığınız zaman problem oluyor mu?
henüz server açmadım offline girmeye çalışıyorum giremiyorum. ram arttırdığımda da giriş sağlayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı