Modlar vs üyeler

Özellikle çözüm olarak işaretlenebilir konular böyle bilgisi olmadığı halde belki çözüm sayımı arttırırım diye mesaj yazan kişilerle dolup taşıyor hatta o kadar fazla ki bu gerçekten çözüm olan cevaplar bile arada kaynıyor.
Bu kisma katiliyorum. Tek mesajla olayi cozmek varken bazen sayfalarca tartisiyoruz. Tabii konu sahibinin de yeterli bilgi vermemesinden kaynakli olabiliyor bu.

Geçen yanlışlıkla blog kısmına girdim bir bakayım dedim, 13 yaşındaki çocuklar bildiğin yazmak için aptal saptal şeyler yazmışlar bilgi adı altında.
Raporladiniz mi? Baglanti alabilir miyim?

Bu kisma katiliyorum. Tek mesajla olayi cozmek varken bazen sayfalarca tartisiyoruz. Tabii konu sahibinin de yeterli bilgi vermemesinden kaynakli olabiliyor bu.

Moderatör hocam.

Kullanıcı açtığı bir konunun başlığını 1 saat içinde, değiştirip düzenleyebilirse güzel olur.

Konu açan her kullanıcıya da otomatik bildirim gitsin. Türkçe yazım kurallarına dikkat edelim, gibi bir uyarı olabilir.

Dikkate alırsanız sevinirim. Teşekkürler.

@İlatem milletin yazım yanlışı yapıp yapmaması beni ilgilendirmiyor. Sadece düzgün ve anlaşılır yazsın yeterli. Uzun uzun yazmak yerine de paragraflara ayırsın mesela. Yazı okunulur olsun kısacası.

Ya orası öyle, anlaşılabilir derecede yanlış yapabilir kusursuz Türkçe asla bekleyemeyiz, ama konuda belirttiğim gibi detaysız çok konu var ve dürüst olayım bakıp geçiyorum biz kahin değiliz senin sistemini tahmin edelim.

Uzun zaman önce bakmıştım, tekrar denk gelirsem raporlarım, geçenlerde benimle aynı yanlışı yapan birisini raporladım ben uyarı alırken o almadı kalbim bir tık kırıldı.

Moderatör hocam.

Kullanıcı açtığı bir konunun başlığını 1 saat içinde, değiştirip düzenleyebilmeli bence. 1 saat süre yeterli.

Konu açan her kullanıcıya da otomatik bildirim gitsin. Lütfen Türkçe kurallarına uyalım, gibi bir bildirim olabilir.

Bence, sadece konu onaylanma sırasında düzenleyebilmek daha mantıklı.

Moderatör hocam.

Kullanıcı açtığı bir konunun başlığını 1 saat içinde, değiştirip düzenleyebilmeli bence. 1 Saat süre yeterli.
Bazilari yanlis baslik koymakta israr ediyor. Rapor atmasi yeterli degil mi?

Konu açan her kullanıcıya da otomatik bildirim gitsin. Lütfen Türkçe kurallarına uyalım gibi bir bildirim olabilir.
Aldik, planimiz var bununla ilgili. Mevcut sistemde iyilestirmeler olacak. Ayrica zaten ilk uye olundugunda bildirim gidiyor, okumadan gectikleri icin fayda etmiyor genelde.

Bence, sadece konu onaylanma sırasında düzenleyebilmek daha mantıklı.
Bu daha iyi bi oneri.

Yeni konular

Geri
Yukarı