Modlar vs üyeler

Bize emeği geçen altmış altı kişiyi tebrik etmek düşer. Neyse, beğenmeme olayı ile bu olay benim için bu forumun geldiği son hali gösteriyor.
66 kişi şu konuyu beğenenler mi? Şahsen ben de beğendim ama bu demek değil ki moderasyon komple salsın. Sadece işlerini daha iyi yapsınlar yeter diyorum ben. Yoksa belli başlı trol kesim hariç bu kararı olumlu karşılayan olduğunu sanmıyorum.

Bugün forum yavaştan ölüyor mu acaba, son yapılan olay beni bir tık forumdan soğutmadı desem yalan olur ve sonunun yaklaştığını -daha doğrusu mevcut kalitesini kaybedeceğini- düşünmedim değil. Umarım bir daha devam etmez ve moderatörler en ufak bir eleştirmede "trip atmaya" yer aramazlar.

Bu forum bu seviyedeyse emin olun başta yönetim ikinci olarak bizim sayemizde buralardadır. Eleştirisiz emin olun bu forum bu seviyede olmazdı. Eleştiriyi kaldıracak durumda olmalısınız ama en ufak gereksiz şeyleri (mesela bugünkü olayı) kafanıza takıp elinizi eteğinizi çekip kenara pısacaksanız bu forumu diğer forumlardan ayıracak bir yanı kalmamış demektir. Ve ben başta kendim olmak üzere çoğu kişinin moderatörlerden memnun olduğunu düşünüyorum.

Siz kendi işinize, biz kendi işimize bakarak bir aile ortamındaki gibi forum yaşantımıza olduğu gibi devam edelim. Böyle can sıkıcı olayların yaşanmasını kimse istemez.

Son düzenleme:
@KeyN_N Ücretli olmasa ve 18 yaş üstü olup 88 uyarı sahibi olmasaydım moderatörlük için bir başvuru yapardım ama iş bizden geçmiş.

Neyse, bir veya üç yıla bakarız artık.

Para alsınlar veya almasınlar sadece size daha iyi deneyim sunmak için cabalayan insanlara habire linçlemek doğru mu?

Yani, TDK'eye baksalar ve en fazla bir saat pratik yapsalar en azından imla öğrenirler çoğunun öğrenci olup "Türk Dili Edebiyatı" dersinden 55 üstü konusu açmalarına bir şey demiyorum. Tamam, ezberci veya manyak hocalar gelince gerçekten barajı geçmek işkence ben yaşadığım için diyorum.

Kusura, bakmayın ama bu sefer hak ettiniz!

Ben bile moderatörler ile tartıştım ama ya ceza ya da bazen rapor için her şeye konu açıp linç kampanyası yapacaksanız burası forum değil 2B2T olsun.

Ve, forum içinde 13 yaş kişilerin kullanımlarının durdurulması lazım.

Hocam bu dediğinize tam katılmıyorum bunun takibini yapmak zor ve cidden üslubunu bilip insanlara yardımcı olup yardım almak isteyen üyelerde var.
Hocam bu dediğinize tam katılmıyorum bunun takibini yapmak zor ve cidden üslubunu bilip insanlara yardımcı olup yardım almak isteyen üyelerde var.

Kendimden bahsetmiyorum.

@KeyN_N Ücretli olmasa ve 18 yaş üstü olup 88 uyarı sahibi olmasaydım moderatörlük için bir başvuru yapardım ama iş bizden geçmiş.

Neyse, bir veya üç yıla bakarız artık.

Para alsınlar veya almasınlar sadece size daha iyi deneyim sunmak için cabalayan insanlara ha bire linçlemek doğru mu?

Yani, TDK'eye baksalar ve en fazla bir saat pratik yapsalar en azından imla öğrenirler çoğunun öğrenci olup "Türk Dili Edebiyatı" dersinden 55 üstü konusu açmalarına bir şey demiyorum. Tamam, ezberci veya manyak hocalar gelince gerçekten barajı geçmek işkence ben yaşadığım için diyorum.

Kusura, bakmayın ama bu sefer hak ettiniz!

Ben bile moderatörler ile tartıştım ama ya ceza ya da bazen rapor için her şeye konu açıp linç kampanyası yapacaksanız burası forum değil 2B2T olsun.

İyide bunları kime söylüyorsunuz? Ben yazım kurallarından bir kere bile şikayet etmedim hatta olması da gerekiyor. Ayrıca hiçbir zaman konu açıp kimseyi linçlemedim. Siz eleştiriyi ve linçlemeyi karıştırıyorsunuz sanırım. İşinizi düzgün yapın demekle bırakın gidin demek apayrı şeyler.

@Profesör01 Ben on altı yaşıma gireceğım pek bir şey kalmadı pek çok kitap okudum ve bitirdim kusura bakmayın ama kurunun yanına bazen yaşı atacaksınız yoksa böyle yaşta kuruyor.

Zweig Satranç kitabından bir alıntı vereyim: Czentovic ile bizler konuşurken şu sözler dokülmüştü: "Benim kim olduğumu herkes biliyor ama sizin kim olduğunuzun benim için bir önemi yok!".

Gene, Ahmet Ümit Kayıp Tanrılar Ülkesi: "Otto aptal bir neo-@@zi ama arkası onun cinayetlerini destekliyenler ile dolu".

Bu iki sözü biraz düşünün...
Bazı üyeler Discord veya diğer platformlar ile buraya organize giriyor bu gözler çözüm kasma ve insalara eksi atma kartelleri gördü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı