Modlu Windows 10 önerisi

ReviOS ile ggOS arasında düşük gecikme olarak çok fark var mı? ggOS hiç bir şekilde razer ve corsair driverlarını kuramadım dll hataları veriyor. net frame work var hata veriyor. Şuan önerebileceğiniz en iyi düşük gecikmeye sahip ReviOS mudur? Onu kurdum test edeceğim.
ggOS sıkıntılı biraz. Kurulumda bile mavi ekran verebiliyor. ReviOS düşük gecikmeye sahiptir ben kullanıyorum şuan ReviOS 11. FPS olarak fazla artmıyor, modlu ISO'larda önemli olan akıcılık yani %0,1 FPS ve %1 FPS oranlarıdır.

ggOS sıkıntılı biraz. Kurulumda bile mavi ekran verebiliyor. ReviOS düşük gecikmeye sahiptir ben kullanıyorum şuan ReviOS 11. FPS olarak fazla artmıyor, modlu ISO'larda önemli olan akıcılık yani %0,1 FPS ve %1 FPS oranlarıdır.
Anladım bende ReviOS kurdum şuanda bir arkadaşın tavsiyesi ile. Driverlar vesaire yükleniyor ufak hatalarda Net framework gibi yazılımlarla çözülüyor daha stabil. Benim FPS olarak sıkıntım yok sistemim çok iyi Tüm bileşenler OC'lu tamamen düşük gecikme daha önemli sonra FPS de. ggOS daha seri geldi, FPS olarak arlarında fark var mı revi ile test edemedim daha. ggOS'da arka planda her şeyi kapalı olduğundan gerek. System configration a bile giremiyorsun. Normal W10 gereksiz şeyleri kapatıyordum zaten bilinçli kullanıyordum bakalım reviOS kadar w10 orijinalin hızlı olup olmadığına bakacağım bir kaç gün test ettikten sonra reviOS da dururum yada tekrardan orijinal windows 10 geçeceğim bakalım denemek lazım.

Anladım bende ReviOS kurdum şu anda bir arkadaşın tavsiyesi ile. Driverlar vesaire yükleniyor ufak hatalarda .NET Framework gibi yazılımlarla çözülüyor daha stabil. Benim FPS olarak sıkıntım yok sistemim çok iyi tüm bileşenler OC'lu tamamen düşük gecikme daha önemli sonra FPS de. Ggos daha seri geldi, FPS olarak arlarında fark var mı revi ile test edemedim daha. Ggos'da arka planda her şeyi kapalı olduğundan gerek. System configration a bile giremiyorsun. Normal Windows 10 gereksiz şeyleri kapatıyordum zaten bilinçli kullanıyordum bakalım ReviOS kadar Windows 10 orijinalin hızlı olup olmadığına bakacağım birkaç gün test ettikten sonra ReviOS da dururum ya da tekrardan orijinal Windows 10 geçeceğim bakalım denemek lazım.

Hocam benim PC Patates NTLite ile kendim modladım şu an sorunsuz çalışıyor.

Hocam benim PC Patates NTLite ile kendim modladım şu an sorunsuz çalışıyor.
reviOS da şuan sorunsuz fakat oyunda ses kısıyor. Anlamadım onu çözmeye çalışıyorum Loudness EQ açıkmış gibi davranıyor nasıl modluyorsalar artık, bakalım onu çözersem devam edeceğim güzel stabil ve seri LatencyMon değerleri de gayet iyi şuanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı