Modüler PSU önerisi

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
KCAS 700W 80+Bronze PSU kullanmaktayım. Ancak anakartımı 8+4 olarak besleyecek girişe sahip değil, yakında da 3000 serisi ekran kartı alınca da besleyebilecek girişe sahip olmayacak. Bu yüzden modüler güçlü ve temiz kablolamaya sahip bir PSU aramaktayım.
Corsair RM750 ürününü beğendim ancak yorumlarında X veya I serisinin iyi olup kendisinin iyi olmadığı yazılmış bu yüzden arada kaldım. Bir kez alıp 5-10 yıl kullanmayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
BÜTÇE: 1000 TL

Son düzenleme:
Bütçe nedir?

Modüler demiş.

Merhabalar, şu anda da kullanmakta olduğum Seasonic Focus Plus 750W ı öneririm. Modüler, 80+gold sertifikalı ve gerekli koruma standartları ile bence tercih edilebilecek bir PSU.

Düzeltme: bütçeyi ben yazarken eklemişsin görmedim onu 🙃

Şu an bu PSU'yu kullanıyorum ve gayet memnunum. 8+8 giriş de mevcut:

120TL civarı sapma oluyor ama önerim bu olur.

PSU Tier List'te de A Tier yani en iyiler grubunda yer alıyor:

Seasonic gerçekten çok başarılı bir marka biliyorum ancak o bütçelere çıkmak istemiyorum PSU için. Daha cüzi öneriliriniz var mıdır acaba?
Şu an bu PSU'yu kullanıyorum ve gayet memnunum. 8+4 giriş de mevcut:

120TL civarı sapma oluyor ama önerim bu olur.
CPU için maalesef sadece 4+4 1 adet bulunuyor.Benimki için 4+4 x2 gerekiyor :(.

Seasonic gerçekten çok başarılı bir marka biliyorum ancak o bütçelere çıkmak istemiyorum PSU için. Daha cüzi öneriliriniz var mıdır acaba?

CPU için maalesef sadece 4+4 1 adet bulunuyor.Benimki için 4+4 x2 gerekiyor :(.
Yanlışınız var. 4+4'den 2 adet var bu PSU'da zaten ben kullanıyorum. Sitesinden de bakabilirsiniz.

Ekleme: Ürün hiçbir yerde stokta kalmamış zaten maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı