Mojang bedava pelerin mi veriyor?

SinekTV

Hectopat
Arkadaşlar, bugün Minecraft Launcher'a girdiğim zaman hesabınızı Microsoft'a taşıyın vs. uyarılarla karşılaştım. Mojang hesapları Microsoft hesaplarına dönüştürülüyormuş. Xbox ile Mojang hesabımı eşitledim ve yeni Launcher'ı Xbox'tan indirdim. Minecraft.net'ten skin özelleştirme kısmına girdiğimde bir tane pelerinimin olduğunu gördüm. Siz de kendi hesaplarınızı kontrol eder misiniz? Bu neden geldi?

1635883834782.png

Arkadaşlar, bugün Minecraft Launcher'a girdiğim zaman hesabınızı Microsoft'a taşıyın vs. uyarılarla karşılaştım. Mojang hesapları Microsoft hesaplarına dönüştürülüyormuş. Xbox ile Mojang hesabımı eşitledim ve yeni Launcher'ı Xbox'tan indirdim. Minecraft.net'ten skin özelleştirme kısmına girdiğimde bir tane pelerinimin olduğunu gördüm. Siz de kendi hesaplarınızı kontrol eder misiniz? Bu neden geldi?

Eki Görüntüle 1205109
Evet Mojang hesabını Microsoft hesabına taşıyanlara ücretsiz veriliyor bu pelerin. Şu an ben geçirmeyeceğim.

Nasıl geçireceğiz?
Sıranızı beklemeniz gerekiyor. Bildirim geldiği zaman hesabınızı taşıyabilirsiniz.
Peki bu pelerin özelleştirilebiliyor mu? Yani üzerinde herhangi bir değişiklik yapılabiliyor mu?
Hayır. Pelerinler hesabınıza tahsis edildiği gibidir, OptiFine pelerinleri gibi değiştiremezsiniz.

Xbox'a taşıyınca herhangi bir farklılık olacak mı yani yine Minecraft Launcher'dan her zamanki gibi girebileceğiz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı