Mojang Niye TLauncher'ı Kaldırmıyor?

SalihBerkayÇ

Femtopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Selamlar forum. Size bir sorum olacaktı (ki bu korsan hakkında değil, sadece neden böyle olduğunu soruyorum, teşvik etmiyorum). Neden Mojang TLauncher'ı kaldırmıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden Notch'un umrunda değildi, Microsoft'un da değil sanırım.

Korsan oyuncular zaten Hypixel gibi orijinal oyun gerektiren sunuculara giremiyor. Bu yüzden dolayı Microsoft ve Mojang'ın umurlarında değil, belki de umurlarındadır ama öyle durduğunu söyleyemem.

Zaten şirket kazanacağını kazanıyor. Ortada üretilen bir şey yoksa zarar da yoktur. Ek olarak korsan oynayanlar bir süre sonra satın alıyor imkan bulunca. Bu potansiyel müşterilerin önüne geçmek istemiyorlar. İmkanı olmayan zaten hiçbir türlü alamıyor.

Selamlar forum. Size bir sorum olacaktı (ki bu korsan hakkında değil, sadece neden böyle olduğunu soruyorum, teşvik etmiyorum). Neden Mojang TLauncher'ı kaldırmıyor?

Notch "oyunu alacak paranız yoksa korsan oynayabilirsiniz" diyordu. Microsoft'a sattıktan sonra yine bir şey değişmedi, eskiden korsan Teamextreme diye bir şey vardı şimdi TLauncher'a dönüştü. Bence oyun kırıldıktan sonra istediği kadar korsan Launcher olsun kapatsada fayda etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı