Mojang hesabı nasıl açılır?

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üzerinden Minecraft aldım ama Java sürümünde serverlara giremiyorum server kısmında sunucular yüklenmiyor. Doğrudan bağlan diyerek IP adresi giriyorum gene sunucuya giremiyorum. Mojang hesabı oluşturmayı denedim. Otomatik olarak Microsoft hesabım açıldı. Çözüm yolunu bilen var mı? Mojang hesabı açamıyorum.

Anlamadım, sunucular kısmına ip girince sunucu yükleniyor olarak mı görünüyor? Mojang hesabı açarak nasıl çözüceksiniz? Ayrıca şu an Mojang hesabı açamazsınız. Mojang hesapları Microsoft'a taşındı. Microsoft hesabı ile oynayabilirsiniz.

Anlamadım, sunucular kısmına IP girince sunucu yükleniyor olarak mı görünüyor? Mojang hesabı açarak nasıl çözüceksiniz?

Sunucular yüklenmiyor doğrudan IP adresi ile bağlanmayı deneyincede sunucuya girmiyor internetten baktım Java'dan serverlara girmek için Mojang hesabı gerek Microsoft bedrock da işe yarıyor diye

Xbox Game Pass üzerinden Minecraft aldım ama Java sürümünde serverlara giremiyorum server kısmında sunucular yüklenmiyor. Doğrudan bağlan diyerek IP adresi giriyorum gene sunucuya giremiyorum. Mojang hesabı oluşturmayı denedim. Otomatik olarak Microsoft hesabım açıldı. Çözüm yolunu bilen var mı? Mojang hesabı açamıyorum.

Bedrock IP'sini Java'ya giriyor olmayasınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı