Mojang hesabım kayboldu

Ayem Puro

Decapat
Daha fazla  
Bir gün Mojang hesabımı Microsoft hesabıma taşımıştım. Fakat Mojang ile Microsoft hesabımın e-postası aynı olduğu için. Ne Mojang ile giriş yapabiliyorum ne Microsoft ile girdiğimde oyuna sahip olduğumu gösteriyor.

Mojang hesabıma giriş yapıncı Microsoft hesabına taşındı diyor fakat Microsoft hesabımda Mojang hesabımdaki gibi oyuna sahip değilim ve Mojang hesabıma giriş yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft ile bağladıysanız eşleşmiş olan Microsoft hesabından mağazaya giriş yapıp Minecraft Launcher'ı indirin. Otomatik olarak Microsoft hesabına giriş yapıyor zaten. Onun dışında tam olarak sorununuz ne anlayamadım.

Microsoft ile bağladıysanız eşleşmiş olan Microsoft hesabından mağazaya giriş yapıp Minecraft Launcher'ı indirin. Otomatik olarak Microsoft hesabına giriş yapıyor zaten. Onun dışında tam olarak sorununuz ne anlayamadım.

Minecraft Launcher'den girdiğim zaman oyunu almamı istiyor ve deneme sürümüyle giriş yapabiliyorum. Fakat Mojang hesabımda oyuna sahiptim ve Microsoft'a geçtiğim anda oyuna sahipliğim gitmiş durumda oyunu yeniden almam gerekiyor.

Minecraft Launcher'den girdiğim zaman oyunu almamı istiyor ve deneme sürümüyle giriş yapabiliyorum. Fakat Mojang hesabımda oyuna sahiptim ve Microsoft'a geçtiğim anda oyuna sahipliğim gitmiş durumda oyunu yeniden almam gerekiyor.
Doğru hesapla giriş yaptığınıza emin misiniz? Bir de Launcher'dan hangi hesapla giriş yapıldığını kontrol eder misiniz?

Doğru hesapla giriş yaptığınıza emin misiniz? Bir de Launcher'dan hangi hesapla giriş yapıldığını kontrol eder misiniz?

Hesaplar doğru. Giriş yaptığımda bu hesap Microsoft hesabına taşınmış uyarısı veriyor. Ayrıca Mojang ile Microsoft hesabımın e postası aynı ve başka bir Microsoft hesabım yok. Ben aynı e-posta olduğu için Mojang hesabımı göremediğini düşünüyorum.

1667032969399.png

Şu kısmı kontrol eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı