Mojave Kurulumunda "Forcing CS_Runtime" Hatası

Bir çok defa denedim ama yine de olmadı. Son kez yine indireceğim. Kullandığım flash belleklerle alaklı olabilir mi ? Çok yeni bir usb değiller.İndirebileceğim farklı bir site veya link var mı acaba oradan da indirsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden indirdikten sonra mı denedin ? 2.0 portu doğru ama kullandığın bellekte 2.0 değil mi ?
Bunu indir. İçindeki config dosyasını USB / Efı / Clover içine at.
Clover ekranında config > config(yeni attığını seçip dene).
Tam olarak emin olmadıysan config işleminde görsel paylaşabilirsin.

Evet az önce indirdim denedim 2.0 USB ile. Verdiğiniz linkteki içeriği indirip uyguladım ama bu sefer farklı hata verdi. Sorun benim PC'de sanırım teşekkür ederim ilginiz için. Hatayı ne olur ne olmaz diye ekliyorum.
b4dff032-d895-4d97-8cab-a49b5368cc14.jpg

Rehberdeki ayarlarla birebir yaptım. Monster'ın BIOS'tan dolayı USB seçeneği gelmiyor. Ama secureboot kısmı hepsi doğru. Config dosyasını da aynı şekilde yaptım 3 gündür uğraşıyorum ama aynı. PC ile alakalı sanırım.

USB içindeki Clover dosyasını masaüstüne yedekle.
Sonra USB / Efı / Clover / Kext / Others içerisinden fake.smc hariç hepsini sil.
Sonra tekrar dene. Aynı hata olursa 3-4-5 defa deneyin. Nadiren'de olsa ard arda denemelerde bu hata aşılabiliyor.

Denemiştim onları yine aynı malesef. Başka bir bilgisayara denedim aynı USB ile Lenovo Core İ5 işelmciye sahip bir bilgisayara sorunsuz şekilde kuruldu. Benim BIOS'da USB seçenekleri yok sanırım onlarla alakalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı