Mondial Drift l alınır mı?

Daha önce motorun derdi ile uğraşmadıysan anlayamazsın. Aldığına pişman oluyorsun.
Sıfır drift almak daha mantıklı. Ama Benelli'de çok güzel.

Bence de başlangıç için fiyatı da uygun benelli ya da Mondial drift düşüneceğim zaten 1 1.5 sene sonra kısmet olursa MT25 alacağım uzun süre binmeyeceğim yani.

Hocam motor aldın mi ne yaptın.

CBR 125 aldım hocam gayet memnunum hasar kaydı vardı aldığımda ama motoru şasesi vs tertemizdi gösterdim anlayan kişilerede gayet memnunum drift lnin hız göstergesi sorunu vs... Uğraşmak istemedim çevremde var bir tane ama pek gitmiyor motor yeni artan fiyatlarla tavsiye etmem şahsen.

Eski kasaları bulabilirsin lakin başına masraf açabilir eğer 15k bütçen varsa boyunda çok uzun değilse rks rnx öneririm küçük motor sadece ama supersport kategorisinde kötü değil bir arkadaşta var zayıf kendisi de iyide kullanıyor kalkışı vs gayet yeterli.
Hocam konuyu hortlatıyorum fakat hala CBR 125 kullanıyor musunuz? Alırken neye dikkat etmek lazım? Bende iki motor arasında kaldım tavsiyeleriniz var mı?

Hocam konuyu hortlatıyorum fakat hala CBR 125 kullanıyor musunuz? Alırken neye dikkat etmek lazım? Bende iki motor arasında kaldım tavsiyeleriniz var mı?

Yani ben ikisine de gidip baktım CBR seçtim kullanıyorum 40.000km çok geçmemesine bak alırken aldığın şehirde motor eksperi varsa ona götür yoksa alacağın şehirdeki ustaları araştır benim aldığım motor 35.000 de idi grenajdan dolayı hasar kaydı. Var benim içim eğer iskeletinde sıkıntı yoksa hasar kaydı önemli değil hasar kaydı olunca hatta daha uygun oluyor 18.000'e aldım ben bu şekilde merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yani ben ikisine de gidip baktım CBR seçtim kullanıyorum 40.000km çok geçmemesine bak alırken aldığın şehirde motor eksperi varsa ona götür yoksa alacağın şehirdeki ustaları araştır benim aldığım motor 35.000 de idi grenajdan dolayı hasar kaydı. Var benim içim eğer iskeletinde sıkıntı yoksa hasar kaydı önemli değil hasar kaydı olunca hatta daha uygun oluyor 18.000'e aldım ben bu şekilde merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Bence alınacak olan CBR resmen şansa bağlı olacak. Ve aralarında en az 4000TL fark oluyor. Ona vereceğim parayla Temiz 1000km de rodajı yapılmış hasar kayıtsız Drift L daha uygun görünüyor bana. İkisini de deneyip CBR ı seçme nedeniniz nedir acaba? Aralarında kalite farkı uçurum derecesinde mi? O şansa girmeye değer mi?

Geri
Yukarı