Monitör 1-2 saniyeliğine siyah ekran verip düzeliyor

norescept

Decapat
Arkadaşlar ASUS monitörüm var 2 yıllık. İlk aldığım zaman RX 570 ile kullanıyordum. Monitör 2 haftada bir oyundayken veya masaüstündeyken simsiyah olup düzeliyordu. Şimdi RTX 2060 ekran kartım var. Aynı sorun yine var. Bu sorun kablo ile mi alakalı yoksa monitörden mi? HDMI kablo kullanıyorum pek kaliteli değil ama önceki kabloyu kullanırken de oluyordu. Kaliteli Display Port kablo alsam düzelir mi?

Arkadaşlar ASUS monitörüm var 2 yıllık. İlk aldığım zaman RX 570 ile kullanıyordum. Monitör 2 haftada bir oyundayken veya masaüstündeyken simsiyah olup düzeliyordu. Şimdi RTX 2060 ekran kartım var. Aynı sorun yine var. Bu sorun kablo ile mi alakalı yoksa monitörden mi? HDMI kablo kullanıyorum pek kaliteli değil ama önceki kabloyu kullanırken de oluyordu. Kaliteli Display Port kablo alsam düzelir mi?

Başka bir kabloyla dene hala aynıysa ya monitörde ya da ekran kartında sıkıntı vardır.

Asus ürünlerinde kronik bir sorundur. DP kablo kullanmanızı tavsiye ederim.

Başka bir kabloyla dene hala aynıysa ya monitörde ya da ekran kartında sıkıntı vardır.

Hocam eski RX570 ekran kartındada oluyordu ekran kartından olmaz herhalde.
ASUS ürünlerinde kronik bir sorundur. DP kablo kullanmanızı tavsiye ederim.

Hocam eminsiniz değil mi DP kablo alacağım öneriniz var mı?
ASUS ürünlerinde kronik bir sorundur. DP kablo kullanmanızı tavsiye ederim.

Hocam bakar mısınız.

Kullanırsınız. İçiniz rahat olsun hocam.

Hocam ben bu kabloyu almıştım no signal hatası alıyordum monitörden girişi Display Port yapmıştım kablo falan mı bozuktu.
Hocam ben bu kabloyu almıştım no signal hatası alıyordum monitörden girişi Display Port yapmıştım kablo falan mı bozuktu.
Kullanırsınız. İçiniz rahat olsun hocam.

Hocam monitörü aldığımda yanında Display Port kablo çıkmıştı şimdi buldum işime yarar mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı