Çözüldü Monitör 720p'de tam ekran olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaan3455

Decapat
Daha fazla  
Monitör
1280x1024
1280x1024 monitörüm var oyunlarda veya da masaüstünde görüntüyü 720P'ye alınca tam ekran olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Biraz daha yardımcı olur musunuz?

Resim bıraktım dediğiniz yeri bulamadım yardımcı olur musunuz?
Ölçeklendirme modu seçin kısmında tam ekran var. Onu seçmeniz lazım fakat sizde ayarlar pasif. Sürücü güncel mi? Şu video da yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1280x1024 monitörüm var oyunlarda veya da masaüstünde görüntüyü 720P'ye alınca tam ekran olmuyor. Yardımcı olur musunuz?
Eğer NVIDIA kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masasından 'Masaüstü ekran ve boyutunu ayarla' diye bir kısım olması gerekiyor. Oradan tam ekrana sığdır derseniz sorununuz çözülür.

Eğer NVIDIA kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası'ndan 'masaüstü ekran ve boyutunu ayarla' diye bir kısım olması gerekiyor. Oradan tam ekrana sığdır derseniz sorununuz çözülür.

Eğer NVIDIA kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası'ndan 'masaüstü ekran ve boyutunu ayarla' diye bir kısım olması gerekiyor. Oradan tam ekrana sığdır derseniz sorununuz çözülür.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-20_200550684.png
    resim_2022-05-20_200550684.png
    52 KB · Görüntüleme: 59

Ölçeklendirme modu seçin kısmında tam ekran var. Onu seçmeniz lazım fakat sizde ayarlar pasif. Sürücü güncel mi? Şu video da yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Ölçeklendirme modu seçin kısmında tam ekran var. Onu seçmeniz lazım fakat sizde ayarlar pasif. Sürücü güncel mi?

Evet güncel.

Ne kadar teşekkür etsem az oldu sayenizde çok sağ olun ne zamandır uğraşıyordum yorumunuzu çözüm olarak nasıl işaretleyebilirim?

Son düzenleme:
Evet güncel.

Ne kadar teşekkür etsem az oldu sayenizde çok sağ olun ne zamandır uğraşıyordum yorumunuzu çözüm olarak nasıl işaretleyebilirim?
Mesajdaki rapora tıklayarak çözümü işaretlerseniz moderatörler işaretler hocam. Rica ederim bu arada.

Geri
Yukarı