Çözüldü Monitör 75Hz fakat CS'de 75Hz olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

qraxs

Decapat
Arkadaşlar monitörün desteklediği çözünürlükteki Hz değeri ile oyundakiler aynı mı oluyor? Mesela altta attığım örnekte 1024'te 144Hz desteği gözükmüyor. Oyun içinde 1024 yaptığımızda 144Hz olmaz mı? Yani oyun ile masaüstü Hz olayı farklı mı?
Aradığım konu. CS'de bu sorunu yaşıyorum lütfen biri çözüm bulsun. 75Hz monitörüm ama 59Hz oluyor düşük tüm çözünürlüklerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmuyor. Windows kendisi desteklemiyor düşük çözünürlükte 75Hz gözükmüyor.
Dostum monitörüm 75Hz diyorsun, şimdi de Windows kendisi desteklemiyor diyorsun.

1581182786302.png

Bu listenin ekran görüntüsünü atar mısın?

Dostum monitörüm 75Hz diyorsun, şimdi de Windows kendisi desteklemiyor diyorsun.
Hayır destekliyor ancak görüntü ayarlarından baktığımda çözünürlüklere göre 1920X1080'de 75Hz gözükürken 1024x768 veya 1280x960 da 75Hz gözükmüyor. Özel çözünürlük ekleyince de 75Hz seçiliyor fakat Windows'da 60Hz çalışıyor.

Ben overclocklamıcam ki. Monitorum destekliyor ancak düşük çözünürlükte 75Hz gözükmüyor.

Hayır destekliyor ancak görüntü ayarlarından baktığımda çözünürlüklere göre 1920X1080'de 75Hz gözükürken 1024x768 veya 1280x960 da 75Hz gözükmüyor. Özel çözünürlük ekleyince de 75Hz seçiliyor fakat Windows'da 60Hz çalışıyor.
Şöyle ki siz o programdan 500Hz bile seçseniz orada çözünürlük ekranında görünecektir ve uygula dediğinizde çalışmayacaktır hâliyle. Demek ki 75Hz desteği vermiyor monitörünüz. Veya kabloyla ilgili de olabilir.

Şöyle ki siz o programdan 500Hz bile seçseniz orada çözünürlük ekranında görünecektir ve uygula dediğinizde çalışmayacaktır hâliyle. Demek ki 75Hz desteği vermiyor monitörünüz. Veya kabloyla ilgili de olabilir.
Monitörüm LG 22MK400H-B
@PEŞTEMALLİ ARŞİMET Hocamın dediği gibi AMD Radeon'u tamamen kaldırıp sıfırdan kurunca 75Hz gözükmeye başladı. Teşekkürler hocam konu kitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı