Monitör adaptöründen cızırtı sesi geliyor

Boru Necati

Centipat
Monitör adaptöründen cızırtı sesi geliyor ve Pckolik'e ulaşamıyorum kontürüm olmadığı için. Instagram'a falan bakmıyorlar her neyse. Böyle böyle cızırtı geliyor ve dayanamıyorum desem gönderin efendim bize mi diyecekler çünkü o kadar gün sırf bir adaptör yüzünden PC başına geçmemek istemiyorum.(Garantisi var)

Aynısı benim şarj aleti adaptöründede var rez.

İçindeki elektrik parçalarından (parçayı unuttum) geliyordur. Şarj aletinde sorun olmuyordu ama adaptörü bilemeyeceğim

İçindeki elektrik parçalarından (parçayı unuttum) geliyordur. Şarj aletinde sorun olmuyordu ama adaptörü bilemeyeceğim
Farklı farklı prizlere de taktım sorun adaptörde ve aşırı rahatsız ediyor kulalağım dip ses hissediyor gibi düşünebilirsin kontür yok hiç para vermek istemiyorum ama başka türlü de ulaşamıcam mail ve instagrama bakmıyorlar.

Farklı farklı prizlere de taktım sorun adaptörde ve aşırı rahatsız ediyor kulalağım dip ses hissediyor gibi düşünebilirsin kontür yok hiç para vermek istemiyorum ama başka türlü de ulaşamayacağım mail ve Instagram'a bakmıyorlar.

İçindeki transformatorden geliyor olabilir, sorun olmaz yüksek ihtimalle. Prizlik bir durum değil.
Ve evet çok rahatsız edebiliyor 1 kere takılınca kulağa 😅

Geri
Yukarı