Monitör anlık görüntü gitme sorunu

ByP0rt4l

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 3-4 gündür böyle bir sorunum olmaya başladı ve hayatım boyunca gördüğüm en garip sorun bu olabilir. Ne zaman bilgisayar başından kalkarsam ekranım 1 saniyeliğine gidip geliyor, bilgisayar başında hiçbir şekilde görüntü sorunum olmuyor, oyun oynarken, video fotoğraf editlerlerken, hatta boş boş dururken hiçbir problem yok ama kalkarken dediğim gibi gidip geliyor. Ekran kartının driverı güncel Windows'um güncel diğer kullandığım bütün programlarımda güncel kablodan kaynaklandığını düşündüm kabloyu oynattım farklı girişlere taktım fakat sorunum hala duruyor yeni bir kablo denemedim aynı şekilde farklı bir monitörde denemedim çevremde kullanabileceğim bir ekstra monitör yok yeni almam lazım fakat bunun içinde bütçem yok ekran kartının sağlam monte olmadığından şüpelendim fakat gayet sağlam bir biçimde duruyor acaba kalkarken kasayı mı sallıyorum dedim sallamayı denedim onda da problem yok yani işin özeti kablo ve monitör yenileme harici her şeyi yapmış bulunmaktayım bilgisayarın parçalarını daha yeni değiştirdiğim için parçalardan da pek şüphe duymuyorum ama altkısma parçalarımı yazıyorum bu parçaları alalı maks 4 ay olmuştur. Umarım bunu çözen biri çıkar iyi günler.

MSI 1660 Ti GPU.
Xigmatek shogun G750W 80Plus Gold PSU.
ASUS Prime H310M-D anakart.
16 GB RAM.
i5-8400 CPU.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı