Monitör çizik giderici önerisi

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra tam istediğim monitörü almıştım. İlk kez montajladım. Tam çalıştıracakken masayı birazcık iteyim dedim. Ancak üstündeki demir bir araba düştü ve monitörümü çizdi. Beyaz ekranlar harici bu çizik fark edilmese de yine de ilk açılıştan itibaren böyle bir soruna sahip olmak beni çok üzdü. Bundan kurtulmak istiyorum. Ürünü iadeye gönderip çizik geldi vs demek istemiyorum onun yerine internette çizik giderici ürünler gördüm. Acaba bunlardan işe yarayanlar var mı? Gerçekten ufak çizikler ve derin olduğunu da zannetmiyorum.

Merhaba arkadaşlar sorunu inanmayacağım bir şekilde çözdüm. İnternette hafif çiziklerin silgi ile silinebildiğini gördüm. Ve elime temiz bir silgi alıp silmeyi denedim. Tamamen giderdim bütün çizikleri. Şimdi size 2 zaman arasındaki farkı atacağım. Çok şaşırdım ve sevindim açıkçası garip bir metot. Telefondan ekleyeceğim resimleri
Bu öncesi:
IMG-20200914-WA0034.jpeg

IMG-20200914-WA0030.jpeg

Bu da sonrası :
IMG-20200914-WA0049.jpeg
16000819254808784616007863204774.jpg

Nasıl uyguladınız? Ben de denedim ama etkisini göremedim.
İlk olarak en büyük çizikte hafifçe denedim ve geçtiğini gördüm. Sonra ekranı söküp yatağa koydum ve bastıra bastıra silmeye başladım. Bol toz çıktı silgiden bilmiyorum o etki etti mi. Sonra silip silip bir gözlük beziyle sildiğim yerleri temizledim. En sonunda böyle olana kadar devam ettim

İlk olarak en büyük çizikte hafifçe denedim ve geçtiğini gördüm. Sonra ekranı söküp yatağa koydum ve bastıra bastıra silmeye başladım. Bol toz çıktı silgiden bilmiyorum o etki etti mi. Sonra silip silip bir gözlük beziyle sildiğim yerleri temizledim. En sonunda böyle olana kadar devam ettim
bendede biraz çizildi 3 5 cm civarında aynı metodu uygulasam geçer mi acaba lütfen ayrdım edin
aynı metodu uyguladım ve ilk günkü gibi oldu çok güzel oldu yardım için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Bende de biraz çizildi 3 5 cm civarında aynı metodu uygulasam geçer mi acaba lütfen ayrdım edin.

Aynı metodu uyguladım ve ilk günkü gibi oldu çok güzel oldu yardım için teşekkür ederim.

İşe yaramasına çok sevindim güle güle kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı