Çözüldü Monitör ekranin tamamını kaplamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

soniq

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K/GSKILL 16GB (2x8Gb) Ripjaws V DDR4 3600Mhz CL18 1.35v Dual/GIGABYTE GeForce RTX 3070 EAGLE 8GB GDDR6 256Bit/ Crucial 1TB P3 Serisi NVMe M.2 SSD
Monitör
samsung odyssey g4
G4 kullanıyorum. HDMI ile 1080p kullanıyorum ama kenarlar bu sekil normal mi?

20240327_004902.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
G4 kullanıyorum. HDMI ile 1080p kullanıyorum ama kenarlar bu sekil normal mi?

Eki Görüntüle 2151631

İncelemelerdeki haliyle aynısı gibi görünüyor. Ekran alanı daha mı geniş sizde?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelerdeki haliyle aynısı gibi görünüyor. Ekran alanı daha mı geniş sizde?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörler hakkında fazla bir bilgim yok diğer monitorlerde de böyle bir olay var mı yoksa benimkinin kötü bir özelliği mi?

Monitörler hakkında fazla bir bilgim yok diğer monitorlerde de böyle bir olay var mı yoksa benimkinin kötü bir özelliği mi?

Evimde bulunan 4 monitörde de aynı. Hatta ince çerçeve tasarım diye geçiyor fakat ön cam içinde aynı şekilde çerçeve görünüyor. Sanırım ince çerçeveden kasıt panelin dış kısmındaki korumadan bahsediyor. Sizdeki monitörün tasarımı da ince çerçeve olarak geçiyor.

1711493735717.png

Evimde bulunan 4 monitörde de aynı. Hatta ince çerçeve tasarım diye geçiyor fakat ön cam içinde aynı şekilde çerçeve görünüyor. Sanırım ince çerçeveden kasıt panelin dış kısmındaki korumadan bahsediyor. Sizdeki monitörün tasarımı da ince çerçeve olarak geçiyor.

Eki Görüntüle 2151668

Tüm monitörlerde olan bir şey. Bazılarında daha ince veya kalın olabiliyor.

Her monitörde var.

Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı