Çözüldü Monitör hoparlöründen ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gruzit

Picopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Phillips 24m1N3200Z monitörün hoparlörlerinden Windows'un ses aygıtını görmesine rağmen ses alamıyorum.

Bende kendi monitorumde çok uzun süre hoparlör var sanıyordum. Hatta ses aygıtlarında görünüyordu. Daha sonra gerçeği öğrendim Epey sitesinden. Hoparlörü yokmuş meğer.

Bende de ses aygıtlarında gözüküyor ancak monitörümde hoparlör yok.

1704121666287.png

Bende de ses aygıtlarında gözüküyor ancak monitörümde hoparlör yok.

Eki Görüntüle 2071248

Muhtemelen benim monitörümde de yok tam monitörün alt tarafında iki tane hoparlör deliği gibi yerler olduğu için öyle sanmıştım.

Monitörüm o kadar garip ki internette doğru düzgün incelemesi zaten yok hatta kendi kullanım kılavuzu bile yanlış kılavuza göre benim monitörümde asansör ve pivot özelliği var ama gerçekte yok.

Muhtemelen benim monitörümde de yok tam monitörün alt tarafında iki tane hoparlör deliği gibi yerler olduğu için öyle sanmıştım.

Monitörüm o kadar garip ki internette doğru düzgün incelemesi zaten yok hatta kendi kullanım kılavuzu bile yanlış kılavuza göre benim monitörümde asansör ve pivot özelliği var ama gerçekte yok.
Seninki muhtemelen ZS modeli dostum.

Geri
Yukarı