Monitör İçin HDMI Kablo Önerisi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün Asus Vx228h Gaming Monitör siparişi verdim.
İçerisinden HDMI kablosu çıkmıyor diye biliyorum.
HDMI Kablosu almak istiyorum fakat tam olarak bilgim olmadığı için bana kablo önerir misiniz?

Altın uçlular daha iyi oluyor diyorlar da tam olarak anlamadığım konu HDMI - HDMI veya DVI - HDMI gibi bir çeşit kablolar var bunu çözemedim. Benim alacağım kablo nasıl olmalı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

30 - 40 TL max. bütçem. Fazlası zaten zarar diye okumuştum. Daha düşük bir bütçe ile alınıyorsa o daha iyi olur.

İlgilenirseniz sevinirim, teşekkürler :)

@BilgisayarKurdu Yine sizi rahatsız ediyorum fakat yardımınızı esirgemeyin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada da kutu içeriğinde gereken her şey var. Vga ve hdmı kabloları dahil herşey yazıyor.
Ben bimeksden aldığım için orada yazmıyor. Gerçi henüz gelmedi ama büyük ihtimal çıkmaz. Onun için tavsiye arıyorum her ihtimale karşı hazırlıklı olalım :)

@Recep Baltaş @Ali Güngör
Yardımlarınızı bekliyorum, umarım müsait bi zamanınıza denk gelir. :)

Bence böyle ukalalık yapan birine tavsiyede bulunmayın. Daha konunun başında kabloları çözemediğini söylemişsin adam ne bilsin kablodan anlamayan birinin hdmi ne demek olduğunu bilmediğini düşünmüştür kesin .

Kablodan anlamıyorum demedim sadece DVI to HDMI falan yazıyor onun ne çeşit olduğunu anlamadım dedim. Orada ukalalık yapmadım. Neyse tartışmaya girmek istemiyorum boş yere.

Kabloyu aldım zaten, konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı