Monitör için hoparlör tavsiyesi

PhrasalVerb

Kilopat
Merhabalar,

En son 2007 yılında tüplü bilgisayar kullanırken hoparlör kullanıyordum ondan sonra hep Laptop veya TV kullandım bilgisayarım için o yüzden hoparlör ihtiyacım yoktu ama biraz önce yeni bir monitör sipariş ettim ve gördüğüm kadarıyla yanına ayrıca hoparlör almam gerekiyormuş.

Dediğim gibi senelerdir kullanmadığım için hiçbir bilgim yok bu konu hakkında acaba nasıl bir şey almam gerekiyor? Çok fazla ses veya bass seven biri değilim zaten açma imkanım yok. Çoğunlukla kulaklık kullanıyorum ama film & dizi izlerken ihtiyaç oluyor. Ses kalitesi güzel bir hoparlör önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler!

Çok fazla bir beklentiniz yoksa aldığınız monitörü kontrol edin.
Çoğu monitörde dahili hoparlör bulunuyor.

Eğer dahili hoparlör yoksa monitörde aşağıdaki ürün işinizi görecektir.

Çok fazla bir beklentiniz yoksa aldığınız monitörü kontrol edin.
Çoğu monitörde dahili hoparlör bulunuyor.

Eğer dahili hoparlör yoksa monitörde aşağıdaki ürün işinizi görecektir.

Malesef dahili hoparlör yok o yüzden açtım olsa zaten yeterdi. Fiyatlar genelde bunlar mı? Bu baya oturma odasına koyulan ses sistemi gibi geldi bana yanlış mıyım? Sanki biraz fazla gibi ama dediğim gibi hiçbir bilgim yok o yüzden soruyorum.

Logitech Z313 kullanıyorum, memnunum ve tavsiye ederim. Açıkçası tam olarak bütçe belirtirseniz bütçeniz doğrultusunda bilgili arkadaşlarda ona göre tavsiyede bulunurlar.

Logitech Z313 kullanıyorum, memnunum ve tavsiye ederim. Açıkçası tam olarak bütçe belirtirseniz bütçeniz doğrultusunda bilgili arkadaşlarda ona göre tavsiyede bulunurlar.

Dediğim gibi neredeyse 13 senedir hoparlör kullanmadığım için ne tür fiyat aralığına iyi ürünler oluyor bilmiyorum. Çok eskilerden hatırladığım tek şey böyle hoparlörlerde sesi açınca cızırtılı olmasıydı. Genel beklentim cızırtısı olmayan ve temiz ses kalitesi veren bir alet aslında.
@07alone07 @zeki1981

Arkadaşlar şöyle bir şey bakıyorum aslında nasıl sizce?

Son düzenleme:
Dediğim gibi neredeyse 13 senedir hoparlör kullanmadığım için ne tür fiyat aralığına iyi ürünler oluyor bilmiyorum. Çok eskilerden hatırladığım tek şey böyle hoparlörlerde sesi açınca cızırtılı olmasıydı. Genel beklentim cızırtısı olmayan ve temiz ses kalitesi veren bir alet aslında.
@07alone07 @zeki1981

Verdiğiniz ürün normal bir TV'nin hoparlörü kalitesinde işinizi görür.
Benim verdiğim ürünün biraz sesi yüksek ve ayrıca bas var.

@07alone07 @zeki1981

Eğer beklentiniz düşükse paylaştığınız ürün tarzındakiler sizi idare edecektir. Bende yaklaşık 4 yıldır Z 313 modelini kullandığım için ve net bir bütçe de belirtmediğiniz için tavsiyede bulunmak istedim o kadar.
Z 313 modelinden ses kalitesi ve bas anlamında oldukça memnun kaldım diyebilirim.

Eğer beklentiniz düşükse paylaştığınız ürün tarzındakiler sizi idare edecektir. Bende yaklaşık 4 yıldır Z 313 modelini kullandığım için ve net bir bütçe de belirtmediğiniz için tavsiyede bulunmak istedim o kadar.

Z 313 modelinden ses kalitesi ve bas anlamında oldukça memnun kaldım diyebilirim.

Benim de aslında TV kalitesinde ses düzeyi ve belki bir tık daha iyi bir ses kalitesi istediğim daha fazlasına ihtiyacım yok. Teşekkürler!

Geri
Yukarı