Monitör için kablo önerisi

Yabancı kaynakların çoğunu okudum. Type-C'den 144Hz görüntü aktarımı bulunmuyor.
HDMI sürümünü bile açıklamamış çoğu kaynak. Bu alacağınız HDMI ile kaç Hz alabileceğinizi bilememeye sebep oluyor. Benim tavsiyem HDMI 2.0 kablo almanızdır.

Yabancı kaynakların çoğunu okudum. Type-C'den 144Hz görüntü aktarımı bulunmuyor.
HDMI sürümünü bile açıklamamış çoğu kaynak. Bu alacağınız HDMI ile kaç Hz alabileceğinizi bilememeye sebep oluyor. Benim tavsiyem HDMI 2.0 kablo almanızdır.
Çok teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık.

@Saint Lucia hocam monitörüm için bir sorum olacak. Ben monitörü sipariş ederken MSI G274QPF-QD olduğunu düşünüyordum ve 9100TL'ye satın aldım fakat şimdi görüyorum ki ürün G274QPF modeli yani düşündüğüm modelin farklı bir versiyonu. Aradaki ürün farkı beni üzecek derecede midir? İade edebilirim hala gelmedi ürün. Sanırım model şu MSI G274QPF: 27-Inch WQHD Gaming LCD with Rapid IPS - Technical Specifications
Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Ocam monitörüm için bir sorum olacak. Ben monitörü sipariş ederken MSI G274QPF-QD olduğunu düşünüyordum ve 9100TL'ye satın aldım fakat şimdi görüyorum ki ürün G274QPF modeli yani düşündüğüm modelin farklı bir versiyonu. Aradaki ürün farkı beni üzecek derecede midir? İade edebilirim hala gelmedi ürün. Sanırım model şu MSI G274QPF: 27-Inch WQHD Gaming LCD with Rapid IPS - Technical Specifications
Fikirlerinizi bekliyorum.

QD modelinin renk değerleri daha başarılı. Düz modeline o para verilmezdi. 7, 5K'ya satılan üründü o. Almayın bana sorarsanız. Böyle bir hatanın avantajı olmaz. Uyguna almış olsaydınız hadi derdim işini görür bu yüzden kullanmaya devam et. Fakat QD modeli daha iyi.

QD modelinin renk değerleri daha başarılı. Düz modeline o para verilmezdi. 7, 5K'ya satılan üründü o. Almayın bana sorarsanız. Böyle bir hatanın avantajı olmaz. Uyguna almış olsaydınız hadi derdim işini görür bu yüzden kullanmaya devam et. Fakat QD modeli daha iyi.
Tekrar çok sağ ol hocam iptal talebini oluşturdum. İyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı