Monitör için ses çıkışlı uydu alıcı önerisi

Vaazs

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Döviz
Redline uydu alıcım var, HDMİ-VGA dönüştürücü aldım ama bazen 1080p modu desteklememe gibi hatalar veriyor. HDMİ-DVİ kablo var onunla sorunsuz 1080p izliyorum. Kabloda ses çıkışı yok o yüzden AV çıkışına taktım oda cızırtı yapıyor. 80 lira dönüştürücü aparatı iade edip adam gibi bir tane uydu alıcı alayım diyorum. Ses çıkışlı Next marka veya daha iyi varsa alıcı tavsiyesi arıyorum. Redline kalitesiz beğenmedim sattım. Bütçe 200-250 TL. İPTV olmasa da olur.

Redline uydu alıcım var, HDMI-VGA dönüştürücü aldım ama bazen 1080p modu desteklememe gibi hatalar veriyor. HDMI-DVI kablo var onunla sorunsuz 1080p izliyorum. Kabloda ses çıkışı yok o yüzden av çıkışına taktım oda cızırtı yapıyor. 80 lira dönüştürücü aparatı iade edip adam gibi bir tane uydu alıcı alayım diyorum. Ses çıkışlı Next marka veya daha iyi varsa alıcı tavsiyesi arıyorum. Redline kalitesiz beğenmedim sattım. Bütçe 200-250 TL. IPTV olmasa da olur.

Hocam ben eski tivibu kullanıyorum. Abonelik yok uydu alıcı olarak kullanıyorum. HDMI ve 3.5mm jak çıkışından sorunsuz kullanıyorum.3.5mm ise şu şekilde. Bir ucu 3.5mm diğer ucu SCART. İşinize yarar ise elimde fazladan bir tane vardı. Bulur isem size verebilirim.

Hocam ben eski tivibu kullanıyorum. Abonelik yok uydu alıcı olarak kullanıyorum. HDMI ve 3.5mm jak çıkışından sorunsuz kullanıyorum.3.5mm ise şu şekilde. Bir ucu 3.5mm diğer ucu SCART. İşinize yarar ise elimde fazladan bir tane vardı. Bulur isem size verebilirim.
Sağol ama o dediğin benim işime yaramıyor ve scart girişi yok eski TV'lerde var. RCA çıkışlı bir cihaz var Next 2000. RCA çıkış ses çıkışımı oluyor araştırdım tam emin olamadım.

Sağ ol ama o dediğin benim işime yaramıyor ve SCART girişi yok eski TV'lerde var. Rca çıkışlı bir cihaz var Next 2000. rca çıkış ses çıkışımı oluyor araştırdım tam emin olamadım.

Rca hem ses hem de görüntü için kullanılıyor. Eski ses sistemlerinde vardı. Tarihi eser ses sistemimde var benim.

Rca hem ses hem de görüntü için kullanılıyor. Eski ses sistemlerinde vardı. Tarihi eser ses sistemimde var benim.
1 hafta önce 200 TL olan uydu alıcı şuan 260 TL. Bunlarda iyi fırsatçılık yapıyor. Ses çıkışı olan cihazlar var, Next 2000 Plus işime yarar gibi duruyor.

Geri
Yukarı