Monitör kırık şakası için fotoğraf önerisi

kopkeliekmek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP BC001NT GTX960M İ7 6700HQ 4GB VRAM 16GB RAM 128GB M.2 SSD+2TBHDD
HP BC303NT GTX950M İ5 7200U 2GB VRAM 8GB RAM 256GB M.2 SSD+1TBHDD
ASUS X515JF İ5 1035G1 MX130 2GB VRAM 4GB RAM 256GB M.2 SSD
Dostlar merhaba. Kardeşim aklı sıra bana şu aralar şaka yapıp duruyor ve kendisine daha yeni bir sistem alındı. Gözü gibi bakıyor sisteme. Bende şaka olması adına kırık ekran şakası yapacağım. Monitörü 1080p. Ama bulduğum tüm fotoğraflar net değil. Yani fotoğraf olduğu belli oluyor. Bir bakabilir misiniz acaba? Bu şakalar eski de kaldı diyebilirsiniz ama fotoğraf açıp önüne koymayacağım sistem açıldığı gibi ekranda bu olacak ve klavye mouse çalışmayacak :D Acil fotoğraf bekliyorum dostlar. Örnek olması açısından bir tane koyuyorum.

indir.jpg

Dostlar merhaba. Kardeşim aklı sıra bana şu aralar şaka yapıp duruyor ve kendisine daha yeni bir sistem alındı. Gözü gibi bakıyor sisteme. Bende şaka olması adına kırık ekran şakası yapacağım. Monitörü 1080p. Ama bulduğum tüm fotoğraflar net değil. Yani fotoğraf olduğu belli oluyor. Bir bakabilir misiniz acaba? Bu şakalar eski de kaldı diyebilirsiniz ama fotoğraf açıp önüne koymayacağım sistem açıldığı gibi ekranda bu olacak ve klavye mouse çalışmayacak :D acil fotoğraf bekliyorum dostlar. Örnek olması açısından bir tane koyuyorum.

Eki Görüntüle 2170657

1080p diyorsan belki bu olabilir.

pxfuel.jpg
pxfuel.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı