Monitör, klavye, mouse ve kulaklık önerisi

masterpiecebe

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz günlerde kendime güzel bir kasa toplamıştım, bütçem olmadığı için ekipmanları ayarlayamamıştım. Bu gece maaş yatacak (memur olunca ayın 15i özlemi) hemen ekipmanlarımı sipariş etmek istiyorum. Aklımda aşağıda bıraktığım monitör, klavye, mouse ve kulaklık var. Bunlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca attığım fiyat bantlarına karşılık gelecek şekilde yeni önerilerinizi de 00:00'a kadar değerlendirebilirim, hemen sipariş vereceğim daha fazla beklemek istemiyorum.

Monitör: Lenovo Legion r25i-30
Tasarım ve içerik olarak kağıt üzerinde beni tatmin etti açıkçası, forumda da hakkında pek fazla kötü yorum görmedim, genelde önerilen monitör buymuş. (varsa alternatif fikirlerinizi öğrenmek isterim.

Klavye: Rampage KB-R86 UMBRA
"Birader Rampage ne ya" dediğinizi duyuyorum ancak bu fiyat aralığında "aliekspress" haricinde rgb ve bu tarz bir klavye bulamadım, var ise önerilerinizi alabilirim.
Rampage KB-R86 UMBRA Siyah Rainbow Aydınlatmalı Red Switch Mekanik Gaming Klavye fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Alternatif Klavye: Rampage KB-R136 GHOST

Mouse: Razer Deathadder V2 (Bu modeli çok pahalı diye hiç kafamda yoktu ama böyle bir edition bu fiyata gördüm, tasarımından çok işlevselliği önemli alınırmı?)

Alternatif Mouse: Razer RZ01-03850200-R3M1 Deathadder
Açıkçası bu mouse bana gayet yeterli gelecektir diye düşünüyorum. (Kulaklık ile uyumlu olsun diye beyaz rengi tercih ettim)

Kulaklık: Razer BlackShark V2 X
Aynı şekilde mouse gibi bu kulaklık da yeterli gelecektir diye düşünüyorum. Önerileriniz var ise alabilirim.

Alternatif Kulaklık: Fifine Ampligame H6
Bu kulaklık hakkında hiçbir fikrim yok, sevdiğim bir arkadaşım önerdi, deneyimleyen var ise fikrini dinlemek isterim.

Arkadaşlar bir tık vaktinizi aldım ancak bilgim olmadığı için fikrinizi duymak istedim, şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır bütçeniz varken Rampage almanızı önermem hocam. Arkadaşımda bu model var çokta memnun.
Razer'ın da mümkünse ucuz farelerini almamak lazım. Asus veya Logitech bakınız (ağırlıklı olarak Asus).

Hazır bütçeniz varken Rampage almanızı önermem hocam. Arkadaşımda bu model var çokta memnun.
Razer'ın da mümkünse ucuz farelerini almamak lazım. Asus veya Logitech bakınız (ağırlıklı olarak Asus).
Hocam bin tl fazla veririm sorun değil ama tkl mi deniyor artık neyse numpad olmayan klavye istiyorum, var ise önerin bekliyorum.

Ayrıca mouse için önerin var mıdır? Asus ve Logitech hangi modeller mesela.

Hocam bin tl fazla veririm sorun değil ama tkl mi deniyor artık neyse numpad olmayan klavye istiyorum, var ise önerin bekliyorum.

Ayrıca mouse için önerin var mıdır? Asus ve Logitech hangi modeller mesela.
Klavye için pek bilgi sahibi değilim fakat Asus Rog Keris önerebilirim fare olarak.

Geri
Yukarı