Çözüldü Monitör, klavye ve mouse bir anda kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arif Değer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Başlıkta belirttiğim gibi güç kesiliyor ancak kasa çalışmaya devam ediyor. Sebebi güç kaynağından başka bir şey olabilir mi? Ona göre yeni güç kaynağı alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet açık, daha önce de bu şekilde kullanıyordum.

Hocam ekran.

Edit: İki hafta önce FPS düşüşü sebebiyle format attım ve FPS sorunu devam etti. Daha sonra işlemci ve ekran kartının termal macunlarını değiştirdim, temizledim de aynı zamanda. Bu işlemlerden sonra yine FPS sorunu devam etti. Ben de format atıp Windows'un izin verdiği performans odaklı ayarları yaptım ve sonuç olarak yükte güç kesiliyor.

Daha yeni format attım.

Öncelikle BIOS'u sıfırlayın ve sadece XMP'yi devreye sokun. Ardından DDU ile sürücüyü kaldırıp 20.9.1 kurun.
Birisi 2 yıl önce sorunu böyle çözmüş.

Birisi de ekran kartıni servise göndererek çözmüş.
Evet açık, daha önce de bu şekilde kullanıyordum.

Hocam ekran.

Edit: İki hafta önce FPS düşüşü sebebiyle format attım ve FPS sorunu devam etti. Daha sonra işlemci ve ekran kartının termal macunlarını değiştirdim, temizledim de aynı zamanda. Bu işlemlerden sonra yine FPS sorunu devam etti. Ben de format atıp Windows'un izin verdiği performans odaklı ayarları yaptım ve sonuç olarak yükte güç kesiliyor.

Daha yeni format attım.

Öncelikle BIOS'u sıfırlayın ve sadece XMP'yi devreye sokun. Ardından DDU ile sürücüyü kaldırıp 20.9.1 kurun.

Çözüm
Hocam ekran.

Deneyeceğim teşekkür ederim.

OCCT var diye biliyorum ama kullanımını bilmiyorum.
Bios sıfırlama ve driver yükleme işlemini deneyip dönüş yaparım.

Geri
Yukarı