Monitör mü alınmalı ekran kartı mı?

Ne fosili kardeşim şu an elimde 1660 Super var
Kart mükemmel bir şey wallahi bende ilk defa aldım, mesela AC vallhalla da ben yüksek ayarlarda 60 70 80 FPS alıyorum, vallahi 60 altına kesinlikle düşmüyor, ya da RDR2 yüksek ayarlarda oynadım sanırım, gayet iyiydi 60 FPS altına kesinlikle düşmedim, veya God of War orijinal ayarlarda, kesinlikle 60 FPS altına düşmedi, yalan yanlış bilgiler ile milleti yanlış yola saptırmayın ezbere konuşmalar ile yalan atmayın. Ben de monitör mu ekran kartı mı diye kendimce düşündüm, benim 60 Hz monitör vardı 1440x990 çözünürlük te kötü bir monitörüm vardı, ama benim 1660 Super iyi diye, ben monitör tercih etim.
Yalan yanlış bilgi mi?😂 Fiyat uygunsa alınır tabii, ona lafım yok zaten, konu sahibinin bu fiyata daha iyisi ve daha günceli olduğunu, onu tercih etmesi gerektiğini belirttim. RX 6600 gibi daha 2 yaşına girmesine 1 ay olan bir kart dururken neden 4 yaşındaki dedeyi tercih etmesini önereyim ki?

Yalan yanlış bilgi mi?😂 fiyat uygunsa alınır tabii, ona lafım yok zaten, konu sahibinin bu fiyata daha iyisi ve daha günceli olduğunu, onu tercih etmesi gerektiğini belirttim. RX 6600 gibi daha 2 yaşına girmesine 1 ay olan bir kart dururken neden 4 yaşındaki dedeyi tercih etmesini önereyim ki?

Bencede başka karta yönelsin hem bence benimki dede ya 1050 Ti kullanıyorum 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı