Monitör önerisi

Gamepower 27" gpr1msc144 ve intense x20 ile james donkey 144hz 27" modellerini kullandım 3 ünden de memnun kaldım. Fiyatlar uçtu bi kaç önce yazdığın fiyatlara çok güzel monitörler alabiliyorken mecburen düşük fiyatlı olanlara yöneliyorum ama 3 ü de memnun etti beni. Hem renk hem de parlaklık olarak. Ayrıca 27" 1080p de piksellenme olmuyor. Monitörü 144 hz e getirdiğinde bütün piksellenmeler kayboluyor yağ gibi akıyor.
X60 özellikleri bakımından ve fiyatı bakımından alınabilir gibi duruyor.

Bu modelin 24.5 inç olanı yok demi 27 inç var sanırım sitede yanlış yazılmış bu fotoğrafdaki 27 inç değil mi?

Model 24.5-25 inch boyutunda. Yanlış yazılmamış çünkü farklı sitelerde de ürün kodu 24.5 olarak gösteriyor. 27" olsa iyi olurdu fakat 27 inch'de de 2K bulmak zor bütçe dolayısıyla. Ya kaliteden feragat edeceksiniz, ya da boyuttan.

Gamepower 27" gpr1msc144 ve intense x20 ile james donkey 144hz 27" modellerini kullandım 3 ünden de memnun kaldım. Fiyatlar uçtu bi kaç önce yazdığın fiyatlara çok güzel monitörler alabiliyorken mecburen düşük fiyatlı olanlara yöneliyorum ama 3 ü de memnun etti beni. Hem renk hem de parlaklık olarak. Ayrıca 27" 1080p de piksellenme olmuyor. Monitörü 144 hz e getirdiğinde bütün piksellenmeler kayboluyor yağ gibi akıyor.
144hz ile piksellenmenin alakası yok nasıl hz artınca piksellenme azalsın? Ayrıca bir tık daha para verip adam gibi monitör almak varken merdiven altı üretilen ürün alınmaz.

Geri
Yukarı