Monitör önerisi

3'ü de nedense içime sinmedi. 8-10 yıllık monitörleri millete 1500-2000 liraya kakalamaya çalışıyorlar. Yeni nesil monitörlere bakarak fiyat biçiyorlar.

Bunu al. Milletin yıllarca kullanıp eskittiği monitörlere para vermeye değmez.

3'ü de nedense içime sinmedi. 8-10 yıllık monitörleri millete 1500-2000 liraya kakalamaya çalışıyorlar. Yeni nesil monitörlere bakarak fiyat biçiyorlar.

1800ü aşamam.

Senin bileceğin iş dostum. Benim önerdiğim monitör IPS panel 75hz. Portları bozuk kalın çerçeve 7-8 yıllık monitör değil. 2.el bile değil sıfır monitör. Üstelik Samsung marka. Üstelik 1080p. 768p değil.

Senin bileceğin iş dostum. Benim önerdiğim monitör IPS panel 75Hz. Portları bozuk kalın çerçeve 7-8 yıllık monitör değil. 2.el bile değil sıfır monitör. Üstelik Samsung marka. Üstelik 1080p. 768p değil.

Attığım monitörler de 1080p değil mi zaten ve yeni sistem için kullanmıyacağım monitörü eski bir laptopum var ona bağlayacağım film izlerken falan daha rahat olsun diye.

Bütçen 1800 ise ve sıfır istiyorsan (tercih edebilirsin)

Sıfıra ihtiyacım yok amacım zaten biraz büyük ekran olması o yüzden ikinci ele yöneldim ama teşekkürler.

Attığım monitörler de 1080p değil mi zaten ve yeni sistem için kullanmıyacağım monitörü eski bir laptopum var ona bağlayacağım film izlerken falan daha rahat olsun diye.

Sıfıra ihtiyacım yok amacım zaten biraz büyük ekran olması o yüzden ikinci ele yöneldim ama teşekkürler.

Rica ederim. Senin tercihin şimdiden alacağın monitör hayırlı olsun.

Dostum bu attığını sipariş ettim ikinci eldekilerin hepsi 2015-2017'de çıkmış çok eski monitörlerdi ve bu attığın 2023'te çıkmış ayrıyeten IPS'miş çok teşekkür ederim. Umarım beni hayal kırıklığına uğratmaz.

Geri
Yukarı