Monitör Önerisi

Monitör fazla pahalı olmasın 100-170 tl kadar
100-200 lira arası bir monitör var mı ? (Daha doğrusu güzel mi ki ? ) şahsen benim mantığım HDMI olsun yeter bir de tepki süresidir. (Benim için). Benim monitörüm aocun vatandaki fiyatıyla 800 liralık bir monitör. :)

HandsomeTR'nin dediği gibi 2.el alabilirsin.

Bilgisayardan pek anlamıyorsunuz anlaşılan, yine de satın aldığınız sistem fena değil.
Monitör alırsanız 21.5 inç, 1920x1080 Full HD çözünürlüklü, LED ekran ve en fazla 5 ms tepki süresine sahip bir monitör alıp keyfinize bakın. 350-400 lirayı gözden çıkarmanız gerekecek.
Monitör olarak SAMSUNG, PHILIPS, ASUS ve BenQ markalarını tavsiye ederim.

Bilgisayardan pek anlamıyorsunuz anlaşılan, yine de satın aldığınız sistem fena değil.
Monitör alırsanız 21.5 inç, 1920x1080 Full HD çözünürlüklü, LED ekran ve en fazla 5 ms tepki süresine sahip bir monitör alıp keyfinize bakın. 350-400 lirayı gözden çıkarmanız gerekecek.
Monitör olarak SAMSUNG, PHILIPS, ASUS ve BenQ markalarını tavsiye ederim.
Doğru.Bilgisayardan pek anlamam. 1920x1080 çzünürlükte oyun oynamak için en az kaç inç kaç tl lik monitör gerekli?

Doğru.Bilgisayardan pek anlamam. 1920x1080 çzünürlükte oyun oynamak için en az kaç inç kaç tl lik monitör gerekli?

1080p monitörde boyut olarak 21.5 inç veya 24 inç tavsiye ederim. 24 inçten daha büyük olması sizin için iyi olmaz. Oyun için alıyorsanız tepkime süresi dediğimiz değer en fazla 5 ms olmalı çünkü oyun oynarken devamlı aksiyonun içindesiniz ve ekrandaki görüntü hızlı bir şekilde yenilenmeli. Fiyat aralığı olarak 300-350 liradan başlar ama sonu yoktur :) Siz bütçenizi belirtirseniz ben de size istediğiniz fiyatta uygun bir monitör önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı