Monitör pembe ve sarı oldu

Dr.darksols

Femtopat
Yanıt verenlere şimdiden teşekkürler. Sorunumuz ilk önce dükkandaki PC'de kabloları oynadıktan sonra monitörde pembe ekran vermesiyle başladı. Sonra evdeki PC bin monitörünü ve aparatını söküp dükkanda ki PC bağladık. Sorun aynıydı geçmedi evdeki monitör ve aparatını eve getirdiğimizde bu sefer sorun benim PC’m de de başladı. Bu neden olabilir? Çok uzun olduysa affola.

Yanıt verenlere şimdiden teşekkürler. Sorunumuz ilk önce dükkandaki PC'de kabloları oynadıktan sonra monitörde pembe ekran vermesiyle başladı. Sonra evdeki PC bin monitörünü ve aparatını söküp dükkanda ki PC bağladık. Sorun aynıydı geçmedi evdeki monitör ve aparatını eve getirdiğimizde bu sefer sorun benim PC’m de de başladı. Bu neden olabilir? Çok uzun olduysa affola.

Apart kaynaklı bir sorun olabilir.
Not: Aparat yazacağıma apart yazmışım benim de Türkçe'yi bozdun.

Beynim yandı.

Hocam benim de beynim yandı yazarken kusura bakmayın. aparatlar DVI to VGA fotoğraf şu anda atamıyorum normal pembe fitre var. Muhtemelen sorun DVI to VGA aparatından dolayı değiştirip deneyeceğim yanıtlarınız için teşekkürler 😊

Hocam benim de beynim yandı yazarken kusura bakmayın. Aparatlar DVI to VGA fotoğraf şu anda atamıyorum normal pembe fitre var. Muhtemelen sorun DVI to VGA aparatından dolayı değiştirip deneyeceğim yanıtlarınız için teşekkürler 😊

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, nasıl çözdünüz? Yoksa ben de dönüştürücüyü değiştireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı